Canını Seven Metro Firmasına Binmesin!

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Nasıl bir cesaret örneğidir arkadaş anlayamadım... Bir tane araç arıza veya ihtiyaç için sağa çekse gitti... Doğrudan firmanın suçu yok ama o markayı o otobüse verdiyse dolaylı olarak suçlu...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Otobüs kazalarına bakın yüzde 50 den fazlası Metro firmasınındır hep.

onurum41

Katılımcı
Abi firma nasıl bir Şöför koyuyor nasıl bir meslek anlayışı? Özel aracında bile yapmanın yasak olduğu güvenlik şeridinden gitmeyi adam firma otobüsüyle yapıyor!

Sent from my iPhone using Tapatalk

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bir de bunlar yanlış bilmiyorsam Varan gibi elit bir firmayı bünyesine geçirdi, Varan ı da rezil ederler bu gidişle, gördüğüm, bildiğim, tecrübe ettiğim en iyi firma kesinlikle NİLÜFER ki o da elit takılıyor ve her yere gitmiyor.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bir de bunlar yanlış bilmiyorsam Varan gibi elit bir firmayı bünyesine geçirdi, Varan ı da rezil ederler bu gidişle, gördüğüm, bildiğim, tecrübe ettiğim en iyi firma kesinlikle NİLÜFER ki o da elit takılıyor ve her yere gitmiyor.
Varan'ı alamadılar diye hatırlıyorum... Almak için girişimleri olmuştu fakat Metro'nun sahibinin şeceresi nedeniyle satış olmadı galiba...

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Sinopa giderken ben 120 ile giderken metro bana sol seritde sellektor yapti yuh dedim kactim saga ben bunlarin guvenlik amacli araclarin 90i gecmedigini saniyor idim

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Nilüfer benim de favorimdir.

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Metro turizmin kazalarında son 10 yılda 1000 kişi rahmetli olmuş. Ve bu firma hala açık, insanımız sadece servis ağı yaygın diye hala metro turizmi kullanıyor.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Metro turizmin kazalarında son 10 yılda 1000 kişi rahmetli olmuş. Ve bu firma hala açık, insanımız sadece servis ağı yaygın diye hala metro turizmi kullanıyor.
Devamlı seyahat edenlerin kullanacağını tahmin etmiyorum Murat, yılda bir veya iki kez yola düşenlerin mecburiyetten kullanmış olduğu firma bence...

2003 yılında Denizli Trabzon yolculuğum haricinde kullanmadım, kullanmayı da düşünmüyorum.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Belediye otobüsü gibi durur heryerde. Ayrıca heryere gider ama nasıl gittiği belli değildir.

sahinerden

Katılımcı
Araç Markası
2006- Mazda 3 AT
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Abiler Varan'ı alamadılar Ulusoy'la Varan birleştiler. Karadenize sık sık git gel yaptığım için öğrendim bende :)

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
metroda otobüsler şahısların. metro komisyoncu sadece. gideceğiniz şehre göre metronun kalitesi değişir zira daha önce o şehirdeki firmalardan birini şemsiyesi altına almıştır.

Üst Alt