Mazda 3 BK (2003-09) Cam Rüzgarlığı

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
japon sıtılı olandan goren duyan bılen varsa bana haber eylesin disbiritor fırma zamanında geldı daha yok dedi stokda kalanlardan bulabılırsen bulursun dedı.

zoomzoom61

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Touring 2012
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz -Sedan
Ben aldığımda elif tuning elimizde yok dedi. Gittigidiyordan sipariş verdiğim ürünü elif tuning göndermişti. Farklı bir satış politikası. Ben de japon sitili almak istemiştim. Ama ebay yada aliexpreste güzel ve uygun bulamadım. Aldıklarımdan memnunun. Kaba değil.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Onu yapan kor oldu diyip klasik bi espri yapim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mugen tarzi tavsiye etmiyorum cirkin duruyor.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynı fikirdeyim... Eski tarz direklere geçmeli bulunabilirse ben onları seviyorum ama Mazda için var mı bilmiyorum.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Direk gecmelide olabilir japon sitilide olabilir

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Sunroof varsa rüzgarlığa gerek yok bana göre , olmayan araçlarda uzun yolda çok güzel iş görüyor

tapatalk by zenfone2

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sunroof varsa rüzgarlığa gerek yok bana göre , olmayan araçlarda uzun yolda çok güzel iş görüyor

tapatalk by zenfone2
Cam rüzgarlığı şu şartlarda işe yarıyor Serkan;

1-Hava yağışlı ve doğal olarak camlar buğu yapıyor, sunroof açılamayacağı için rüzgarlığa kadar camları hafifçe indirmek içerideki buğuyu alıyor.

2-Özellikle yaz aylarında guzu park halinde iken; camları rüzgarlığa kadar indirmekle bir nebze olsun içerinin kesif havası alınmış oluyor. Bunu rüzgarlık yokken de yapabiliriz ama, sokakta hayvanımsı insan çok olduğu için bazen açık camdan içeri çok çeşitli materyaller atabiliyorlar... :)

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Cam rüzgarlığı şu şartlarda işe yarıyor Serkan;

1-Hava yağışlı ve doğal olarak camlar buğu yapıyor, sunroof açılamayacağı için rüzgarlığa kadar camları hafifçe indirmek içerideki buğuyu alıyor.

2-Özellikle yaz aylarında guzu park halinde iken; camları rüzgarlığa kadar indirmekle bir nebze olsun içerinin kesif havası alınmış oluyor. Bunu rüzgarlık yokken de yapabiliriz ama, sokakta hayvanımsı insan çok olduğu için bazen açık camdan içeri çok çeşitli materyaller atabiliyorlar... :)
Ben 3 yıldır kullanıyorum zaten abi rüzgarlığı hava yağışlı ve buğu yaptığında eski aracımda sunroofun arkasını kaldırıyordum ama sağanakta tabiki içeriye yağmur giriyor , park halindede sıcak olunca arkasını açık bırakıyordum ,tabi araç görebileceğim biryerdeyse diğer türlü i.in biri gelipte arabaya izmarit bile atabilir

tapatalk by zenfone2

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
yakın zamanda cam ruzgarlıgı alan oldu mu ?japon sitili

Mazdalperen

Sessiz
Araç Markası
2012-Mazda 3 Mirai