Mazda 3 BK (2003-09) Cam Rüzgarlığı

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
eliftuning den siparişim geldi, çok hoşuma gitti, kıvrımları görüntüsü çok harika, Mazda 3 sedan bire bir uyumlu, alacak olan varsa gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Elime geçtiği gibi yapıştırdım :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mugen tipi gibi değil, güzel olmuş. Bende araştırayım...

Jant için hiç masrafa girme, harika duruyor... Yan sticker'ler nerede?? Hesap ver emyoget gibi... :D

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Beğeneceğini söylemiştim çok güzel olmuş maşşallah , tek eksik jant kalmış ama dediğim gibi önce jantı fümeye boyat pişman olmazsın

Tapatalk

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mugen tipi gibi değil, güzel olmuş. Bende araştırayım...

Jant için hiç masrafa girme, harika duruyor... Yan sticker'ler nerede?? Hesap ver emyoget gibi... :D

Abi takmadan önce tereddütlüydüm sırıtır mı acaba diye ama benim de hoşuma gitti güzel durdu. Dediğin gibi japon stil mugenden daha yakışıklı duruyor.

Aslında jantlarımdan memnunum da kasanın altında küçük kalıyor, zaten çok yakın tarihte o masrafa giremem, bir süre daha böyle devam her türlü

Yakışmış Bülent abi...

Sağol Hakan ;)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Beğeneceğini söylemiştim çok güzel olmuş maşşallah , tek eksik jant kalmış ama dediğim gibi önce jantı fümeye boyat pişman olmazsın

Tapatalk
Sağol fikirlerin için, etkili oldu ;)
Boyatma işine sıcak bakmıyorum şimdilik, maddi durumlara göre ilerleyen aylarda jantlar için bir ders daha çalışacağım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bizim kasalar için yok galiba, şirketin sayfasında görünmüyor... :(

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Hayırlı olsun, ben üzerindeki bantla yapıştırdım, 3M kalitesi olduğu için şu an koparsam zor kopartırım çok sağlam yapıştı, ekstra bir şey kullanmadım. Ben uygularken havalar soğuk değildi hiç ısıtma gereği duymadım, ama şu hava koşullarında biraz ısıtmanın faydası olur elbet.

aday

Sessiz
Araç Markası
2013 Lancer
Cam rüzgarlığı kullanan arkadaşlar faydalarını yazabilirler mi acaba?

Doğrudan gelen rüzgarı engellemesi en güzel özelliği, acaba başka ne faydası var?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yağmurlu havada içeride nemin oluşmasını engeller... Aracı park ettiğinde sıcak havalarda yarım açarak içerinin az da olsa havalanmasını sağlar...

Arabada sigara içenlerin yağmurlu havalarda da rahatça içebilmesini sağlar...

Dezavantajı ise az ses yapar o kadar...

Üst Alt