Mazda 3 BK (2003-09) Cam Rüzgarlığı

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Estağfurullah hocam felan demene gerek yok arkadaşım valla ben 1 senedir kullanıyorum açıkcası mugen tarzı mazda için olanlar bana biraz kaba görünüyor hondadakiler gibi şık durmuyo , ben memnunum ztech marka olanını aldım bence kibar duruyo ve yeterince sağlam 3m bantları var hiç sıkıntı yaşamadım ben özellikle çocuğa rüzgar gelmesin diye taktım ,benim işiimi fazlasıyla görüyor tavsiye ederim

Tapatalk

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
7216b1d8f27acb317423fa24a17d740c.jpg

Tapatalk

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
O zaman Serkan arkadaşım bunun adını eliftuningden ztech olarak araştıracağım doğru mu?

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Aynen öyle , zaten siteye girdiğinde solda cam rüzgarlığı menüsü var ordan mazda yı seçip mazda3 sedan cam rüzgarlığı ztech japon stili diye yazan model olacak , benimkisi o

Tapatalk

mcmelankolia

Aktif
Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Megan 2 nin Rüzgarlıkları 90. Yıl Özel Serisine Uyarmı..Yada Eliftuning dekiler..Bilgisi Olan Varmı..

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Megan 2 nin Rüzgarlıkları 90. Yıl Özel Serisine Uyarmı..Yada Eliftuning dekiler..Bilgisi Olan Varmı..

Benim arcım 2006 ön camlar için uyum sağladı. Yani 2003-2008 kasalarada uyar diğerlerini bilemiyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Elif tuningmiş ya, kaç zamandır ben Elftuning diye biliyor, okuyordum... Yakın gözlüğü zamanı mı geliyor ne? :D

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Elif tuningmiş ya, kaç zamandır ben Elftuning diye biliyor, okuyordum... Yakın gözlüğü zamanı mı geliyor ne? :D

Bu tip harf yanılgıları çok oluyor abi, gözlüklük bir durum yok rahat ol. Günlük hayatta o kadar örnekleri oluyor ki ben de kendi kendime gülüyorum :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Öyle işletme için elf ismini, eliften daha mantıklı bulduğum için de olabilir...

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

Abi allah bilir bunlar ilk başta elf tuning olarak yola çıkmıştır patent sorun olunca elif tuninge çevirmişlerdir , aslında öz elf tuning daha iyi olurmuş (türk zekası)

Tapatalk

Üst Alt