Mazda 3 BK (2003-09) Cam Rüzgarlığı

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Arkadaşlar aracımı ilk aldığımda Samsunda bir türlü rüzgarlık bulamamaktaydım. Sitenin birinde (ismi lazım değil) megan 2 nin ön cam rüzgarlığının bizim araçlarla birebir aynı olduğunu okudum ve denedim. Bulamayan arkadaşlar için bir altarnatif olsun.

Ekli dosyalar

• 20140917_172826.jpg
    20140917_172826.jpg
    126.9 KB · Görüntüleme: 225

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Paylaşım ve bilgi için teşekkürler Mustafa, ellerine sağlık... Bu tarz rüzgarlık arayanlar için, kolay yoldan ulaşma imkanı sağlayacak...

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Arka camlar uyum sağlamıyor. Sadece ön camlar. Bu arada 2003-2008 kasalar için geçerliğ üst kasaları bilemiyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arkalara olmaması kötü... :(

Ama hiç yoktan iyidir.

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Arkalara olmaması kötü... :(

Ama hiç yoktan iyidir.

Aynen Abi hiç olmaması daha kötü, çok şükür; bu tarafın yağmuru bitmiyor anında buğu yapıyor. Ön camlarda bile olması büyük nimet.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Bl kasalar için ben internetten eliftuning.com dan geçen sene aldım gayet kaliteli sanırım ilk kasa m3 içinde var bu sitede

8d914e93f02d4ee120a9efb036d7f0ee.jpg

Tapatalk

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Var bende sonradan buldum ayar oldum zaten :kafa:. Gerçi bu daha ucuz oldu. 4 cam için alacaktım ama sımdı bunada para verdik eskisin biraz.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Var bende sonradan buldum ayar oldum zaten :kafa:. Gerçi bu daha ucuz oldu. 4 cam için alacaktım ama sımdı bunada para verdik eskisin biraz.

Eskimez o, sadece aşırı hızlarda rüzgarın ters esmesiyle araçtan vedalaşır o kadar... :D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Şu benim araçta nasıl durur acaba bir karar verebilsem ben de sipariş edeceğim ama aracın görüntüsü bozulur diye cesaret edemedim. Bizim kasalardan beyaz renk aracına yaptıran var mı aramızda?

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Şu benim araçta nasıl durur acaba bir karar verebilsem ben de sipariş edeceğim ama aracın görüntüsü bozulur diye cesaret edemedim. Bizim kasalardan beyaz renk aracına yaptıran var mı aramızda?

Gayet güzel duruyo bence.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    87.3 KB · Görüntüleme: 100

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
eliftuning de bunun aynısı mı var? Denemeye değer diye düşünüyorum, çok ses yapıyor mu 120 km üzerine çıkınca ve bir de sökmek istersem yapışkanı kolay sökülür mü, zarar verir mi acaba?

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Eliftuning de olan düz , japon tarzı diye geçiyo ince ve şık duruyo bence bu üstteki honda mügen tarzı sanırım ondan yok eliftuningde

Tapatalk

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Eliftuning de olan düz , japon tarzı diye geçiyo ince ve şık duruyo bence bu üstteki honda mügen tarzı sanırım ondan yok eliftuningde

Tapatalk

Eliftuning diye biliyorum hocam resim sahibi. Ayrıca baktım 2003-2008 kasalar için yok.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Benim kasa 2009-2013, var demek benim için. Hocam mümkünse link atar mısın sipariş etmeyi düşünüyorum.

Üst Alt