Cam Filmi Standartlar Dahilinde Serbest Olamıyor!!

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Tahmin etmiştim ama geç oldu biraz. Reis geç davrandı bu sefer, neyse ne topladıysak kardır dediler heralde. Yasak kalkınca kulaklar iyi bir çınlar..

Burak Emre

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah HB
Benim önde de arkada bu logo var ne yapacağız anlamadım

Ekli dosyalar

• 5252056C-D53A-43B3-A7F4-97055CCE813D.jpeg
    5252056C-D53A-43B3-A7F4-97055CCE813D.jpeg
    662.9 KB · Görüntüleme: 26

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ben ceza miktarını anlamadım, ilk başta haberlede 205 tl diyordu, dün izlerken 400 küsür olmuş.
10 günde %100 zam mı geldi?

ibrasoft

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda3 Dizel İmp
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Uygulama yasağa döndüğü andan beri ironi yapıp; kaçış senaryoları uydurup, çevremdekileri fitledim durdum.

En açık ton olduğu halde bi şekilde çevirmeye takılır da , illa ceza yazacak memura rastlarsam; "arabayı aldığımdan beri böyle, bakanlık 43R serbest demişti, bende benim camlarda 43R yazdığı için hafif tonda kendinden renkli sanıyordum aaabi. Film mi varmış benim camda? Ben hiç anlamam arabadan, sileceğini bile serviste değiştiren adamım. Sen şimdilik ceza yazma ben serviste söktürürüm aabi.." moduna geçiş yapmak için hazırlıklıydım. En azından gelecek ekimdeki muayeneye kadar gevşetilmez ise bu taktiği uygulayacaktım.
(Diğer senaryoları yazdıklarımı okuyanlar az çok biliyor ;))

MTV gibi olacak anlaşılan. Önce külli yasak, sonra belirli tona kadar serbest denilecek, biz de bayram edeceğiz :)

(Yanlış anlaşılmasın, ön görüş camı dahil zifiri siyah camların yasaklanmasına hiç bir zaman itirazım olmadı. Sağlık, konfor, ve UV koruması için abartılmadan, normal seviye yapılan filmlerin yasaklanması ile ilgili tüm sitem ve söylemlerim.)

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
@romulus muz cumhuriyeti temalı film arıyorum var mı tavsonra ..?

Milletce zaten idmanlıyız da daha da bir öngörü sahibi olabilmek için kendimi geliştirmek istiyorum.
-Devlet kurumları nasıl birbirine düşürülür?
-Kurumlar gerekçeli bir karar verdiklerinde kurumların başı nasıl olurda bu kararı, karar onaylandıktan sonra bozabilir?
-Bozulması gereken bir karar nasıl olurda yürürlüğe girebilir?
-Hadi girdi diyelim, soru sorular tüm "başlar" kanuna hak verirken vatan-millet güvenligi derken kanunu veto eden hangi gerekçeyle iptal olsun diyor?
-Vatan-millet güvenliği ne durumda?

Muz Cumhuriyetindeki eğitim öğretim sistemleri üzerinde de gelişmek için aklıma gelen sorular var ama yeter bu kadar eyyy temalı serzenişlerim...

Edit:
Ben bunları yazarken 4 gün önce açıklanan lise geçiş sisteminde de değişiklik süreci başlamış haberi geçti haber bülteninde. Hemi de son bir aydır her hafta değişiklik olan üniversite giriş sınavının heyecanı geçmemişken. Hadi hayırlısı, artık bu sistemin alacağı son hali takip edip öğrencilere her hafta başka bir gelecek planı yaptırtırız.

Son düzenleme:

HAKAN24

Katılımcı
Araç Markası
2007 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Bana göre oyun için de oyun var. Siz vatandaşı zor durumda bırakın.

Son düzenleme:

Üst Alt