Cam Filmi Standartlar Dahilinde Serbest Olamıyor!!

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Birde bakan diyorki kesilen cezalarda bir anormallik yok, yasak zaten hep vardı. Arkadaşlar yapılması gerekeni uygulamışlar. Ama bugünden itibaren cezai işlem yokmuş. Türkçe meali diyor ki ne topladıysak kardır, geçirebildiğimize geçirdik, Allah bereket versin. İkinci bir konu bence artık bakanlık ve diğer kamu kuruluşları kapatılmalı. Ülke sadece Cumhurbaşkanının iki dudağı arasından çıkacak kararlarla yönetiliyor. Kanun çıkıyor 1 hafta sonra Cumhurbaşkanı değiştirin diyor değişiyor. Ne güzel bir ülke olduk Yareppimmmm..cuma cuma neyse..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Birde bakan diyorki kesilen cezalarda bir anormallik yok, yasak zaten hep vardı. Arkadaşlar yapılması gerekeni uygulamışlar. Ama bugünden itibaren cezai işlem yokmuş. Türkçe meali diyor ki ne topladıysak kardır, geçirebildiğimize geçirdik, Allah bereket versin. İkinci bir konu bence artık bakanlık ve diğer kamu kuruluşları kapatılmalı. Ülke sadece Cumhurbaşkanının iki dudağı arasından çıkacak kararlarla yönetiliyor. Kanun çıkıyor 1 hafta sonra Cumhurbaşkanı değiştirin diyor değişiyor. Ne güzel bir ülke olduk Yareppimmmm..cuma cuma neyse..

Neye "evet" dediğini bilmeyenler de umarım aynı düşüncelere duçar olmuştur, bilenlere sözüm yok, onları Allah'a havale ettim ben... ;) Bu iyi tarafı olayın, yarın öbür gün aynı sistemde halkın nefret ettiği birisi başkan olsun da seyreyleyin gari... :D Münhal bölgelerimle gülmezsem ne olayım...

Neyse, şimdilik çekirdek çitlemeye devam edeyim, bu arada @mustafayk buyur;

Başkan Çay Versene.JPG

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Bence Bakan bey bozuk para gibi harcanacak ilk fırsatta:kahve:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bence Bakan bey bozuk para gibi harcanacak ilk fırsatta:kahve:

Bana hiç öyle gelmiyor, vakti zamanında ana avrat sövmediği kalmıştı... :suspus: Belki off the record olarak sövmüştür de... :ssrtcbya::ssrtcbya: Neyse, bana giren çıkan yok zaten... :islik:

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Konu başlığı Bir Cam Filmi Kumpası olarak değiştirilsin...
Figüran:Vatandaş diğer oyuncuları biliyorsunuz zaten...
Devlet vatandaşına kumpas yapar mı? He yapar ahanda böle...

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Neye "evet" dediğini bilmeyenler de umarım aynı düşüncelere duçar olmuştur, bilenlere sözüm yok, onları Allah'a havale ettim ben... ;) Bu iyi tarafı olayın, yarın öbür gün aynı sistemde halkın nefret ettiği birisi başkan olsun da seyreyleyin gari... :D Münhal bölgelerimle gülmezsem ne olayım...

Neyse, şimdilik çekirdek çitlemeye devam edeyim, bu arada @mustafayk buyur;

Ekli dosyayı görüntüle 24614
valla gene güldüm abi.ne deyim ki:)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Ne memleket meselesi oldu arkadaş, araç üzerindeki camların sayısı belli ; oturur yazar çizersin Ön cam, Ön yan camlar, Arka yan camlar ve Arka cam şu standartlar ve şu derecelerde olur dersin bunun için aylarca çalışmaya gerek yok ki..Trafikte bulunan tüm cam filmli araçlar için muayene zamanı diğer kontrolller ile birlikte cam filminin ışık geçirgenliğin test edip yazılı belgesini verirsin olur biter..

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan

muty

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Şuan son durum ne acaba ben haftaya arabayı muayeneye götürmeyi düşünüyorum. Filmli cam geçiyor mu acaba

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt