California T Vettel Edition

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1
Ferrari, Formula 1 pilotu Sebastian Vettel’i onurlandırmak amacıyla California T’nin çok özel bir versiyonunu hazırladı. California T Vettel Edition isimi verilen model, İtalya’nın Bologna kentinde objektiflere yakalanırken ilk kez bu kadar net görüntülendi.

Ferrari’nin F40’dan bu yana ürettiği tek turbolu otomobil olan California T, “Vettel Edition” modeliyle oldukça çekici bir tasarıma sahip. Tavanında,aynalarında ve marşpiyellerinde kullanılan siyah rengin otomobilin kırmızı rengiyle kontrast oluşturduğu California T Vettel Edition, çamurluğundaki Ferrari logosuyla markanın F1 araçlarına atıfta bulunuyor.

Dış görünüşünde ilgi çekici renk kombinasyonuyla birlikte siyah jantları ve kırmızı fren kaliperleri sayesinde de diğer Ferrari modellerinden ayrılan Vettel Edition’ın iç mekanında ise önemli bir değişiklik bulunmuyor. Kırımzı ve siyah renklerin bizi karşıladığı iç mekanda direksiyonun altındaki İtalyan bayrağı dikkat çekerken vites seçimlerinin yapıldığı “R”, “Auto” ve “Launch” düğmeleri de İtalyan bayrağını temsil edecek şekilde boyanmış.

Çok kısa bir süre sonra California T Vettel Edition üzerindeki örtüyü kaldırmayı planlayan Ferrari’nin bu hafta Belçika Spa-Francorchamps’da gerçekleştirilecek Formula 1 Grand Prix’inde bu otomobilin tanıtımının yapabileceği bekleniyordu ancak Ferrari F1 için kötü geçen hafta sonu sanıyoruz ki İtalyan markanın bu düşüncesini ileri bir tarihe ertelemesine neden oldu. 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#2
Tek eleştiri noktam; direksiyonda İtalyan bayrağı değil de, Alman bayrağı olsaymış daha anlamlı olurmuş...
 
Üst Alt