Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

C205 Kodlu Mercedes-Benz C Coupe

Konu, 'Mercedes' kısmında Forlan tarafından paylaşıldı.

 1. Forlan

  Forlan Aktif

  Şehir:
  Ankara
  Araç Markası:
  2017 M3 Dizel Power
  Araç Renk ve Tip:
  Kül Grisi - Sedan
  C205 kodlu Mercedes-Benz C Coupe kendini Stuttgart’da kamuflajıyla ele verdi.

  Mercedes-Benz tasarım departmanının önde gelen isimlerinden olan Gorden Wagener yeni C Coupe’nin S Coupe’den dahi güzel olacağının sözünü verdi. Kameralara yoğun Stuttgart trafiğinde tamamen kamuflajlı ve port bagajlı olarak takılan C Coupe’nin Eylül ayında Frankfurt Otomobil Fuar’ında görücüye çıkması bekleniyor.

  Yeni C Coupe sedan ve station wagon olan kardeşleri gibi MRA platformunu kullanacak. Ancak Wagener ailenin en yakışıklısı olacağını ısrarla vurguluyor. Modelde çift turbolu 3 litrelik V6 ünite kullanılacak. Bu ünite 367 HP güç ve 517 Nm tork üreten AMG Sport versiyonu ile desteklenecek.

  Tabiki en tahrik edici versiyon olan Mercedes-AMG C63 Coupe’de yine çift turbolu 4 litrelik V8 motor kullanılacak. Bu motor iki farklı tipte müşterilere sunulacak, normal versiyonu 476 HP güç ve 650 Nm tork üretirken, S versiyon olan motor 510 HP güç ve 700 Nm tork üretecek. Ne yazık ki AMG ortaklığıyla üretilecek bu araçlar için 2016’nın ortalarına kadar beklememiz gerekecek.

  Normal C Coupe’nin detaylı fotoğraflarını muhtemelen Ağustos gibi Frankfurt Otomobil Fuar’ından önce görmeye başlayacağız.

  http://youtu.be/qJ98IsWp2YA
   

Sayfayı Paylaş