Büyük Garaj Buluşması

Yüksek katılımlı, müsait olan herkesin katılabileceği bir etkinlik düzenlesek fena olmaz mı ? Kabataslak hesaba göre Kütahya ortak bir nokta olabilir bizler için. Tabii ki bu sadece örnek, katılmayı planlayan herkesin önerisi alınıp güzel bir organizasyon yapılabilir. Herkesin araçla gelmesine de gerek yok bla bla car usulüde yapılabilir. Maksat tanışma, sohbet, muhabbet :)

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Sen biraz daha aylak kalırsan, iktidara yürüyüş mitingini de yaparsın... :D

Böyle bir toplantı güzel olur ama sayı ne olur bilinmez... Proce güzel.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Beni de alın geçerken Harika olur, net tarih belirlenip yazılsın, uygun olan gelsin.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Çok güzel olur. Tabi herkese uyan bir tarih olması lazım oda biraz zor. Büyük olmasa da buluşma olması her zaman iyidir :)

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
İş moderatöre kalırsa Ben isterim Aydın veya İzmir olsun derim... :) O zaman da adı büyük buluşma olmaz.

Büyük buluşmalar için forum çok yeni ve burada aidiyet olgusu çok önemli... Bu olgu da henüz büyük denilecek sayıyı yakalayacak seviyede değil.

Bence :)

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999- Mazda323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi(Şampanya)
Ben de tüm olumsuz hayat koşullarına rağmen katılıp sizlerle yüz yüze tanışmak isterim.

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
http://www.tavsanli.bel.tr/galeri/gobel-termal-tesisleri/

is icin burda bir gece konakladim evler cok temiz ve genis yatak sayisi kadar kisi evde kalabiliyor ve 6-7 kisi icin gunluk 100tl idi o zamanlar detaylari ogrenemedim ama arayip ogrenilir.
ben yeri cok begendim hatta ailecek bile kesin gidilecek yerler arasinda notumu aldim