Butik Yıkama #benimaraba

Merhaba ,

2 yıl egitimini almış oldugum bu işin kendi hobimi irdeleyip bu becerimi ticarete dökmek istedim Allah kısmet ederse ufak bir atölye tarzı bir yer açacacım şuanlık işlemlerimi garajımda gerçekleştiriyorum , kullandıgım tüm ürünler sonax ürünleridir, instagram hesabımda uyguladıgım araçların fotograflarıda mevcuttur. Siz degerli abilerimin gönül rahatlıgıyla işlemlerini yaptırabilecegi bir yer olması ve foruma özel fiyatlarla tecrübemi sunmaktan her zaman mutlu olacagım. Uyguladıgım yer Kadıköy/Acıbadem kendi garajım..

Ekli dosyalar

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Allah utandırmasın, girişimciliği her daim desteklerim. Nasip olursa ziyaret ederim

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Aynı şehirde olsak sürekli gelir giderdim Allah kolaylık versin :) İşçiliğin emeğin müşteri memnuniyetinle doğru orantılı olarak Mazda Garaj da her daim reklamını yaparız.

Sakıncası yoksa açık adres de alabilirsek yolumuz düşer ,işimiz olur , çay içeceğimiz gelir uğrarız :)
Kadıkoy acıbadem caddesi ara sokakta kalıyor geldıgınızde aramanız yeterli her zaman beklerim :)

Aynı şehirde olsak sürekli gelir giderdim Allah kolaylık versin :) İşçiliğin emeğin müşteri memnuniyetinle doğru orantılı olarak Mazda Garaj da her daim reklamını yaparız.
Allah razı olsun cok tesekkur ederim :) aynı sehırde olmaya gerek yok bulundugunuz sehıre kadar gelıp hızmet verıyorum

Sakıncası yoksa açık adres de alabilirsek yolumuz düşer ,işimiz olur , çay içeceğimiz gelir uğrarız :)
Abi sen acıbadem de oturuyordun özelden numaranı yollasana :)

Moderatörün son düzenlenenleri: