Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bütçe 17.000 Mazda AT LPG'siz Araç Aranıyor!

Konu, 'Alınık - Otomobil' kısmında selmazda tarafından paylaşıldı.

1. selmazda

selmazda Katılımcı

Arakadaşlar bir arkadaşım için Bütçe 17.000 tercihen Mazda AT LPG'siz temiz araç aranıyor!

İstanbul ve yakın iller tercih nedenidir.

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hayırlı kısmetler

3. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
  4. selmazda

selmazda Katılımcı

Az önce baktık arkadaşla bu modele, teşekkürler, arayacak arkadaş. LPG'siz gerçekten zor gibi değil mi? Eski modeller çok benzin yakıyor çünkü. Dizel modeller var mı eski modellerde?

Arkadaş motoru bozuyor diye LPG istemiyor, bir sorun çıkmıyorsa tavsiye edebiliriz..

5. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Lpg bence her araç için sıkıntılı ,önceki aracım 98 626 yı lpg siz olsun dediğim için 3 ay sonra bulabildim.Aldığımda 134 bin sattığımda 196 bin deydi ,normal bakımları ile hiçbir sorunum olmadı.

Şu an kullandığım 6 da alır almaz lpg bakımı ,lpg ye uygun olmayan buji değişim ve en sonunda lpg regülatörünün diyafram yırtılması sorunu ile kaynaklanan sabah ve uzun beklemelerde geç çalışma sorunları ile karşılaştım.

An itibari ile hiçbir sorunum yok ,tek sorun bagajı açtığımda devasa bir stepne ve sonrasında kapalı otoparkların hiçbirine girememem.Neyse çenem düştü biraz :) vakit buldukça aramalara devam edeyim..

6. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Abi oyunu kuralına göre oynarsan lpg ucuz yakıtın keyfidir...

15 yıldır hep lpg li araç kullanıyorum, çok şükür illallah ettiğim sorun yaşamadım...

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

7. selmazda

selmazda Katılımcı

Yani arkadaşlar ikiniz de haklısanız. LPG'li de olmuyor onsuz du olmuyor. Tam akaryakıt fiyatları düştü, LPG'ye artık gerek kalmayacak derken tekrar yükseldi.

Benzin fiyatları düşerse LPG tercih edilmemeli bence ama böyle giderse LPG şart gibi..

Otoparklara girememek tabi büyük sıkıntı..

8. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    LPG kitinin montajı düzgün yapılırsa, bakımları aksatılmazsa, ufak tefek şikayetlerde hakiki ustalara gidilirse sorun çıkarmaz.

Ama bizim ustalarımız çok tuhaf. Araç tekleme yapar lpg servisine götürürüz; sorun ateşleme sisteminde derler, mekanikçiye gideriz sorun lpg'de derler...

9. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    +1907

10. selmazda

selmazda Katılımcı

Çok doğru söylüyorsun, Benim Lacetti'de de LPG var ve hiç sorun yaşamadım hemen hemen..Usta önemli gerçekten.

Sayfayı Paylaş