Buji Anahtarı Tavsiyesi

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Merhaba,

Bujileri haftasonu bir temizleyeyim diyordum. Geçenlerde bazen düşük devirlerde kesiklik yapmıştı. Uygun fiyatlı ve kaliteli buji anahtarı tavsiyesi alabilirim.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
İzeltaş 16mm lastikli buji lokması+uzun kol+T kol alacaksın keyfine bakacaksın. Uzun kol ve T kol varsa yalnızca lokmayı alacaksın benim gibi.
izeltaş16mmbujilokma.jpg
Şunlarda var ama tavsiye etmem takarken sökerken yalama yapabilir. Lastikleri sürekli çıkıyor buji içeride kalıyor vs.

buji anahtarı.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Aklında bulunsun Can, motor çok sıcakken sökmeye çabalama Allah korusun kaynak yapabilir, üst kapak sökülüp yapılması gerekir.

alican

06 MZD 49
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo-Sedan
Arkadaşlar buji temizliği ile araçta bir değişiklik olmaz. Buji ya yenidir yada eski, boşuna söküp uğraşmayın. Sök tak hep zarardır bunu unutmayın.

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Lastikli izeltaş 16mm lokma ve kısa arakol ikisine 30 tl verdim... Cırcır kol vardı takıp kullandım... Şu mafsallıları ben başarılı bulmuyorum...

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Lastikli izeltaş 16mm lokma ve kısa arakol ikisine 30 tl verdim... Cırcır kol vardı takıp kullandım... Şu mafsallıları ben başarılı bulmuyorum...
Görsel paylaşırmısın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide bl de 16mm demi?

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Kadir şimdi yataktan kalk üstünü giy arabanın kumandasını al otoparka in bagajı aç foto çek gönder.... :) diyosun öylemi... Sana değmez mi değer kardeşim 5 dk bekle atıyorum :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kadir şimdi yataktan kalk üstünü giy arabanın kumandasını al otoparka in bagajı aç foto çek gönder.... :) diyosun öylemi... Sana değmez mi değer kardeşim 5 dk bekle atıyorum :)
IMG_20180421_091503.jpg
IMG_20180421_091452.jpg
IMG_20180421_091450.jpg
IMG_20180421_091434.jpg
IMG_20180421_091419.jpg

Son düzenleme:

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
@aurora bendeki lokmayı gör derim kolu kendin karar verirsin mıknatıslı 15-17 lira gibi bir fiyata almıştım ;)

Üst Alt