Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bugün 18 Mart!

Konu, 'Kutlamalar' kısmında mtutun tarafından paylaşıldı.

1. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Bu konuda çok fazla şey söylendi, yazıldı, fimler belgeseller yapıldı. Bu sebeple çok fazla bir şey demeyeceğim. Hepsinin ruhları şad olsun, mekanları sonsuza kadar cennet olsun! (zaten öyle ama yine de söylemek istedim)

Ben şahsen tek bir şey ekleyeceğim; Bugünün rezil ortamında yaşamaktansa, o günlerde yaşamış olmayı ve onurlu insanlarla şehit olmayı tercih ederdim.

2. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Allah şehitlerimizden razı olsun.
    "Allah yolunda öldürülenlere “ölüler” demeyin. Bilakis onlar diridirler, fakat siz hissedemezsiniz."

3. selmazda

selmazda Katılımcı

Üstada bir kez daha katılmamak elde değil! Doğru söze ne denir? Güleriz, ağlanacak halimize.. örtki ölem!

4. karardvn

karardvn Aktif

Vatan sevgisi farklı birşey bunu tüm dünyaya çanakkalede göstermiş bir milletiz Rabbim vatan için şehit olan tüm şehitlerimizin mertebelerini yükseltsin hepsinden razı olsun

5. chaos

chaos Katılımcı

Diyecek birşey bırakmamışsın abi. Tüm şehitlerimizin mekanı cennet olsun..

6. ATAK_T-129

ATAK_T-129 Sessiz

Araç Markası:
    2012-Hyundai i30
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun...Eğer oraları görme imkanınız olursa mutlaka gitmelisiniz. İnsan farklı bir ruh haline giriyor.

7. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Bugün işe geç geldim ve bir Çanakkale belgeseline takıldım Televizyonda. Sabah sabah bir güzel ağladım.

Winston Churchill'in dediği 'biz onların çiçeklerini kopardık' cümlesinin bedelini bugün ödüyor Türkiye.

8. mtutun

mtutun Üstad Üstad

İnsanın farklı ruh haline girmesini bırak, bana gerçekte kim olduğumu ve bugün ne kadar ufalmış bulunduğumu hissettirdi.

9. ATAK_T-129

ATAK_T-129 Sessiz

Araç Markası:
    2012-Hyundai i30
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz
    Haklısın Mustafa Abi. Ne diyebilirim ki...

10. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bu dünya bize yalansa ki öyle aksi ispatlanmadı... Neden en yüksek mertebeden göçmeyelim... Allah herkese şehitliği nasip etmez...

İnşallah herkese en yüksek mertebeden hayırlı ölüm verir...

İyiler mutlaka kazanır abi. Sıkma canını... O0

11. selmazda

selmazda Katılımcı

Bazen ağlamak iyidir Üstad. Erkekler ağlamaz derler, ama hem de öyle bir ağlarki bayanlar şaşıp kalır. Aradaki fark erkekler göstermek istemez. Yüreğinize sağlık..

12. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan

Sayfayı Paylaş