Bu da Benim Pıtırcık:)

Araç Markası
98-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
hem hava şartları hem de aracın bazı sorunları olması nedeniyle fazla ilgilenmiyorum
kirli de olsa fotolarını çektim

[member=66]Adem Usta[/member] da istemişti motor fotolarını vs. birkaçını buraya ekleyeyim dedim

adem usta için olan motor resimlerinin hepsini yüklemedim, bayağı fazla oldu, motorun sıcakken videosunu çektim, onları da yükleyeyim
bir de soğukken çekmiştim
ancak sabah en soğuk olduğu zamanı çekmek lazım

javier

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya
valla daha önce dediğim gibi, bu arabaya bu renk çok yakışıyor. harika bir ton, Allah nazardan saklasın.

biraz su tutaydın iyiydi :)

Araç Markası
Peugeot 106 - 1994
Araç Renk ve Tip
Beyaz - 3 kapı
Sıcak motor videosundaki rolantinin biraz dalgalanması dışında ben bişey göremedim. Motor sesi de normal geldi. Lpg enjektörleri sesli çalışıyor o kadar. Motorun şekli şemali iyi orası burası soketleri falan hırpalanmamış. Motorun yağ yakması cok değilse masrafa değer

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Tekrardan hayırlı olsun, Allah kazasız günlerde kullanmak nasip etsin...

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Araç çok güzel, kazasız günler de kullanırsınız inşallah. Mazda'da favori modellerim 323 Astina GT ve son kasa 626 Facelift var.

Eğer ben böyle bir araç alacak olsam eksik ve değişmesi gereken tüm önemli parçaları servisten kampanya dahilinde alır eğer bakımada ihtiyaç varsa gider bir istanbul turu yapar Adem Ustaya baktırır ardından sorunsuz aracı kullanırdım.

Araç Markası
98-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
valla daha önce dediğim gibi, bu arabaya bu renk çok yakışıyor. harika bir ton, Allah nazardan saklasın.

biraz su tutaydın iyiydi :)
Allah razı olsun latif; cümlemize kazasız binmek nasip olur inşallah,
hiç müsait olamıyorum, yoksa ben titizimdir, temiz tutarım arabayı
müsait olunca yıkarım bi,
havalar ısınınca da içini detaylı temizliğe verecem

Araç Markası
98-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Sıcak motor videosundaki rolantinin biraz dalgalanması dışında ben bişey göremedim. Motor sesi de normal geldi. Lpg enjektörleri sesli çalışıyor o kadar. Motorun şekli şemali iyi orası burası soketleri falan hırpalanmamış. Motorun yağ yakması cok değilse masrafa değer
bakalım şimdlik 1000 km olmadı, yağ eksiltme yok henüz en son baktığım kadarıyla,
adem usta elden geçirdi mi cillop gibi olur inşallah,

[member=9]domestos[/member] [member=18]yakup[/member] Allah razı olsun, sağ olun,
[member=66]Adem Usta[/member] ya götürecem inşallah, parasal olarak toparlanayım, yazı bulur gitmem
serviste de bir şeyler yapılır belki uygun fiyatlı bir şeyler olursa, bakalım

suleyman

Katılımcı
Araç Markası
1999 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb
hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın mazdanın motor sesini özlemişim :nazar:

lpg enjektörleri biraz ses yapıyor benimde bu şekildeydi dalgalanma yapıyordu değişti hem ses hem dalgalanma kesildi,ama tabiki ben usta değilim ;)
sıcakken ki dalgalanma çok çok az o kadar olur bence
renge maşallah demeden geçemeyeceğim çok tatlı ALLAH nazardan korusun :nazar:

Araç Markası
98-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın mazdanın motor sesini özlemişim :nazar:

lpg enjektörleri biraz ses yapıyor benimde bu şekildeydi dalgalanma yapıyordu değişti hem ses hem dalgalanma kesildi,ama tabiki ben usta değilim ;)
sıcakken ki dalgalanma çok çok az o kadar olur bence
renge maşallah demeden geçemeyeceğim çok tatlı ALLAH nazardan korusun :nazar:
teşekkürler hocam:)
zaman ve maddiyat= uzun yıllar mazda keyfi
Allah' tan mani çıkmazsa , inşallah

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Reklamcıya logoyu yaptır ve ince ama sert bir şeye yapıştır ve ilgili yere montajla... Ya da hepsini aynı şekilde yap standart olsun... O0

Ya da çıkmacıları dolaş mutlaka bulunur.

Araç Markası
98-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
görüldüğü üzere sticker ın ufak bir kısmı kalkmış ve j harfi düşmüş
yapıştırırken hava aldı galiba, inşallah gerisi kalır böylece :)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
görüldüğü üzere sticker ın ufak bir kısmı kalkmış ve j harfi düşmüş
yapıştırırken hava aldı galiba, inşallah gerisi kalır böylece :)
Aracın üstündeki çamurdan pek bir şey anlayamasam da genel anlamda güzel görünüyor :)
Bizim stickerlar sapa sağlam duruyor. Yapıştırırken hava aldırmamak ve hafif güneşli havada yapmak gerekiyor.
Hatta benim stickerın üzerinde silecek çalışıyor sorun yok :)