Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu Araca Dikkat Edelim Lütfen

Konu, 'Alınık - Otomobil' kısmında PekosBill tarafından paylaşıldı.

1. PekosBill

PekosBill Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Mayıs 2016
  2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Uyarı ve bilgilendirme için teşekkürler.

3. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Bilgi için teşekkürler

4. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Sıkıntılı araçları buradan paylaşmaya devam edelim

5. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    ezmocesteri, HAKAN24 ve mcmelankolia bunu beğendi.
  6. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Lantis'ler genelde öyle... Muhafazan Allah.

7. PekosBill

PekosBill Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-acil-satilik-ihtiyactan-dolayi-310157108/detay

malum sitede uzun süredir farklı farklı isimlerle dönüyor. önceki ilan mimardan diye idi belki hatırlayan vardır. sorunca bizde bişey olmadı önceki sahibinden 2 tane küçük boyası var dediler bana. tramerde biri bedel yazılmamış olan 6 hasar kaydı 3,500 lira civarındaydı sanırım ve hepside kendilerinde olmuş. inatla 46 isteyip 44,5 a düşmüşlerdi, şimdi çok daha aşagılara inmeye meyilliler ilandan anladıgım kadarıyla eger almayı düşünen arkadaş varsa bir kaç kez düşünüp gayet iyi kontrol ettirsin herşeyini.

ezmocesteri ve domestos bunu beğendi.
  8. dülgeroğlu

dülgeroğlu Katılımcı

Araç Markası:
    1998 Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Mavi - Hatchback
    Bu konu bence sıkıntılı bir konu arkadaşlar. Yarın öbür gün satıcılardan biri gelse dese ki, sen benim malımı ne hakla kötülüyorsun; inanın cevap vermesi çok zor olur. Hukuki yaptırımı bile olabilir bence.

domestos ve ezmocesteri bunu beğendi.
  9. PekosBill

PekosBill Sessiz

Araç Markası:
    Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    malını kötülemiyorum ya da olmayan bişeyi söylemiyorum. aksine onlar kendi araçlarının kusurlarını saklıyorlar. aracın plakası açık sizde sorgulatabilirsiniz 5 TL karşılıgında. ve ilanın altına bakarsanız herhangi bir boyası ya da kazası olmadıgı alenen belirtilmiş. benim vaktim kıymetli ve benim gibi olan arkadaşlar vardır eminim, zaman kaybı olmaması açısından ben gerekli gördüğüm şeyi yaptım. herkesin görüşüne de saygım var.

aurora, abdhbal, bayraktar ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  10. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    İşin hukuki kısmını ben takipteyim o konuda hiç kimse aleyhimize bir şey iddia edemez... @PekosBill in bahsetmiş olduğu gibi hem ilanda "bu araç orijinaldir, boyası kınası ıvırı zıvırı yoktur" mealinden açıklama yazdıracaksın hem de araç hasar kayıtlı çıkacak... Bunu herkes tolere etse bile biz buradan tolere edemeyiz. Doğruluk, akıl, vicdan ve hukuk neredeyse biz ve üyelerimiz bu çatı altında toplanmak için varız.

Bu başlık altında kötülemek yok, yalan yok, bilinmeyen bir şeyi yazmak yok, tam tersi bilinen ve örtülü kalmış veya gizlenen şeyleri ortaya koyarak üyelerimizin aldanmasını önleme veya parasının boşa gitmemesi çabası var... Allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın...

:)

HAKAN24, m.ali, PekosBill ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  11. HAKAN24

HAKAN24 Sessiz

Araç Markası:
    99 Mazda 323 1.5 BJ
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan
    Arkadaşa bu aracı almayı düşündük ve aradık. Bize pırıl pırıl ve özellikle değişeni olmadığını söyledi. Allah tan Amasya da tanıdığımız vardı da sanayiye götürüp baktırmış. Araçta alt tarafta fazlasıyla çürük hadi onu boş ver ön ve arka kaput değişmiş direklerin gönyesi bozulmuş halde olan araç sahibi ilan açıklamasında ve telefonda bize haram ile işim olmaz diyor. Arkadaş bizde mi bir anormallik var herkesi kendimiz gibimi biliyoruz kime nasıl güveneceğiz anlamak mümkün değil..
    https://www.sahibinden.com/ilan/vas...li-4-cam-otomatik-sony-usb-cd-346572054/detay

12. universitely76

universitely76 Katılımcı

Araç Markası:
    2009 Mazda 3 Touring
    Araç Renk ve Tip:
    Sedan - Gri Şimşek
    Uzun yollar katetmeden ilk önce tanıdık vasıtasıyla aracı kontrol ettirmekle çok iyi yapmışsınız.. Malesef piyasada bu tarz adamlar çoğunlukta ve bazen kesin ifadelerle temiz denen araçlar hayal kırıklığı yaratabiliyorlar..

mustafayk, HAKAN24 ve domestos bunu beğendi.
  13. HAKAN24

HAKAN24 Sessiz

Araç Markası:
    99 Mazda 323 1.5 BJ
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan
    İlan kalkmış. Acaba kendisini burda mı gördü?

14. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    :D :D

Hatırladığım kadarıyla üyemiz değil, üye ise de, aktif değil... Aktif olmayan üye de; bir günde forumdaki ilanı göremez... :) Bence fiyat güncellemesi yapıyordur.

universitely76, hakan_emre ve HAKAN24 bunu beğendi.
  15. mustafayk

mustafayk Katılımcı

Araç Markası:
    1993 Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo Sedan
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-emsalsiz-otomatik-626-354095943/detay

Arkadaş lar bunu yazsam mi yazmasam mi diye çok düşündüm ama sonra dan olur da bir arkadaşımz alır ve aldığına pişman olur diye kendi mi sorumlu hissedip yazma kararı aldım.

Bu araca iki ay önce Ben de bakmıştim.gene bursadaydi.belki zorlasaydk 9 milyara ala bilirdik ama altından ne kadar masraf çıkacağını bilmediğimiz için uzak durduk.arabayi yakından gördüm sıkıntı li araçti ve sahibi o zaman km geri alınmış demiş ti hatta ne kadar geri alındığı ben de var di ama şu an yanım da yok dedi.
    Daha sonra dan aracı ankara da bir galeri almış ve araca tamamen boya yaptırip ilana koymuştu orda görmüştüm.
    Şimdi de tekrar araç bursa ya geçmiş ve sahibi 17 750 yazmış ve km orjinal demiş.bu araca dikkat edelim .

nilsu_, hakan_emre, 061zafer ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  16. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Bir istihbaratta benden :)

Aracın hasarlı haldeyken ihaleyle satış ilanı...

Murat, bayraktar, romulus ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  17. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Bir de kazalardan hiç bahsedilmemiş temizlik amaçlı komple boya yazılmış, haydaaa

Murat, bayraktar, mustafayk ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  18. mustafayk

mustafayk Katılımcı

Araç Markası:
    1993 Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo Sedan
    Hakan Abi sen Ben den Daha Dikkat li çıktın ya ;)

Murat, hakan_emre ve bayraktar bunu beğendi.
  19. aurora

aurora (Can)

Araç Markası:
    1992 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Sedan
    Geçenlerde de bu fotoğraflar üzerinden facebook grubunda birisi milleti dolandırmaya çalışıyordu.

Murat ve hakan_emre bunu beğendi.
  20. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Ülkenin yarısı dolandırıcı zaten, önemli olan "dolanmamak" herkesin aklı var takkesi var dolanmasın mümkünse... Güzel ülkemin hukuk ve ceza sistemi, hukuksuzluk üzerine kurulu olduğu için dürüst insanların kendisini kollaması şart...

Sayfayı Paylaş