Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu Araç (Mitsubishi Carisma) Alınır Mı?

Konu, 'Alınık - Otomobil' kısmında farukdumlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. farukdumlu

farukdumlu Katılımcı

2. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Aracın hasarsız tarafı hasarlı kısım gibi macundan geçilmiyorsa biraz kaporta işi var,sonrasında düzgünce boyanması gerekiyor.
    Sağ arka çamurlu yırtık gibi görünüyor + kapı +sol ön çamurluk +tamponların yerine düzgün oturtulması ..

Araç çekme belgeli ve aracı tüm bu onarımlar sonrası trafiğe çıkarmak için muayne ve sigorta masrafını da hesaplamayı unutma.

8000-8500 gibi tutarsa bu işlemler neden olmasın ,minimum 10000 den başlıyor ama ikinci eli çok hızlı değildir.

Not: Umarım motorunda bir sorun yoktur ama en azından yağ değişimi gibi basit işlemler içinde bir miktar para gerekir.

3. farukdumlu

farukdumlu Katılımcı

Allah razi olsun abi sorun aynen senin notun !!!!

4. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
  5. farukdumlu

farukdumlu Katılımcı

Kozmetik olarak mi?

6. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Evet ,koltuk kılıflarından her zaman çekinirim altından ne çıkacağı belli olmaz.Bunlar çok büyük sorun olmasa da zaman ve bir miktar masraf demek.

7. farukdumlu

farukdumlu Katılımcı

hocam 2 haftadır bu şekilde arac bakıyom ama yok.aslıda mazda alacaktım hem forumda kardeşliğimize katkı gelişsin, hem bana meşgale ama bulamadım.bulduklarım dürüst çıkmadı
    sonuç sonuçsuz

8. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Şu anda faal olarak ilgilenemiyorum ama zamanında bu işi yaptığım için ,
    -Hasarlı otodan her zaman satıcı kazanır ,alıcıya çok küçük kar kalır,
    -Hasar belirtilenden her zaman çoktur,
    -Yüksek modelli araçlarda alındığında olmasa bile sonrasında mutlaka hasar kaydı çıkar,
    -Çekilen fotoğraflar araç üzerindeki tüm gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra olur,
    -Keşke zamanın olsa da bu işleri yapan bir firmanın karşısındaki çay ocağında oturup gelen aracın ilk ve sonrasındaki ( satışa sunulan) durumunu görebilsen

Biz dükkanda kaporta ve elektrik işi yaptığımız için bazen çok küçük hasarlı araçları yapıyorduk ama onlarıda pazar götür satmaya çalış bir sürü külfet..

Sonuna kadar haklısın dürüst çalışan çok az firma var ,parçacıları sorma orjinaline yakın fiyatlar isteyip gereksiz yere senin tansiyonunu yükseltiyorlar.

Acele etme bulunur bir şeyler..

9. farukdumlu

farukdumlu Katılımcı

Havalarindan gecilmiyor cogunun.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş