Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu Araç Hakkındaki Düşünceleriniz? - ''Ortak Konu''

Konu, 'Alınık - Otomobil' kısmında hakan_emre tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Bu başlık altında satın almayı düşündüğünüz araçlar hakkında bilgi alışverişinde bulunabilir yada düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

2. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Ev arkadaşım için dün baktığımız araca; araç sahibi son 7.500 dedi. 7.000 teklif ettik haber bekliyoruz.

Sol aks başı keyfe keder değiştirebilir dedi bazen ses yapıyormuş.

3. sahibi olduğunu söyledi. Motordan çok anlamam ama motor çalışma sesi hoşuma gitti. Bakımlı bir araca benziyor, sahibide sanayici, kamyon için yedek parça satışı yapıyormuş.

Teklifimiz uyarsa aracı almayı düşünüyoruz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ihtiyactan-acill-satilik-164077622/detay

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Alınabilir nitelikte, ama sahip sayısı şüpheli geldi bana... Fiyat uygun...

4. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Abi aracın safahatı için Sihirli Sistem'inden çıkacak bilgileri bekliyoruz :) 3'dan fazla olsada çok önemli değil. Araç benim ve arkadaşımında hoşuna gitti. Fiyatıda arkadaşın bütçesine uygun.

Memleketi olan G.Antep'e hafta sonları gidip gelmek için bir araç bakıyo. 7.000 lık başka Mazda araçlarını değerlendirebiliriz ama yakın çevrede olması lazım. Bakalım artık hayırlısı

5. Dinçer

Dinçer Katılımcı

Bu kasanın klimalı versiyonları da var. Örn. Mürsel Balcı'nınki gibi, yaklaşık aynı fiyatlarda zaten ama bunun artısı bence beyaz olması. Beyaz araba çoğu zaman tercih sebebi oluyor. Araba yaşlı olduğu için daha dikkatli bakmak gerekiyor. Söylendiği kadar temizse tabii alınabilir.

6. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Mürsel Balcı abinin araba gibi başka bir ilk kasa 626 yoktur heralde. Motor durumunu bilmiyorum ama o arabaya birde motor yaptırmış olsa 2014 model ilk kasa 626 olur :)

Baktığımız araç klimalı olsa iyi olurdu ama yokmuş abi, hele Urfa gibi biyerde klimalı araba kesinlikle şart ama yakın çevrede temiz, uygun fiyatlı bir araç bulamadık

7. Dinçer

Dinçer Katılımcı

8. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Kapı döşemeleri değişince güzel bir araç olur, klimasıda varmış ama biz yakın çevreden bakıyoruz abi.
    Arkadaşın uzak illere gidip araca bakma imkanı yok. Birde resimlerden bakıyorsun çok güzel, albenisi olan bir araç gibi görüyorsun ama yanına gidince hayal kırıklığı yaşıyorsun.
    Dün buranın bir ilçesinde o hayal kırıklığını yaşadık. Onun için yakın çevre illerden olsun klimasız olsa da olur diyoruz :)

9. Dinçer

Dinçer Katılımcı

Aynen fotografa aldanmamak lazım. Onu ben de deneyimledim.

10. Güven

Güven Katılımcı

Araç Markası:
    2012 - Mazda 3 A/T
    Araç Renk ve Tip:
    Lacivert - Sedan
    Selamlar,

Aşağıdaki iki araç arasında kaldım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-cok-temiz-masrafsiz-mazda-lantis-172755902/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2005-model-mazda-3-hb-1.6-sport-dynamic-otm.tup-takilmamistir-136763474/detay

Gönlüm lantisten yana hem fiyat hemde sürmek istediğim bir araç ama yaşı ve kilometresi korkutuyor. Daha önce 91 323 hb satarken zorlanmıştım.

Mazda 3 ü alırsam daha çok ödemem lazım, ve lpg taktırma gibi bir maliyeti daha olacak.

Sizce bu arabalar alınır mı?

Hangisini tercih etmeliyim :)

11. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Otomatik Lantis manuele göre piyasada çok az var. Lantis spor ve atak bir araba, otomatik olması bana garip geliyor.
    Otomatik olmasının avantajı var. Ne diye sorarsanız; otomatik vites bir arabanın motoru manuele göre daha az yorulur. Açıklamaya göremalum aracın şanzımanda elden geçmiş sanırım. Fiyat uyarsa size alınabilir.

Modelli araba her zaman eski arabaya göre ıyidir. Alabiliyorsaniz Mazda 3'ü alın.

12. Güven

Güven Katılımcı

Araç Markası:
    2012 - Mazda 3 A/T
    Araç Renk ve Tip:
    Lacivert - Sedan
    Yorumlar için teşekkürler.

Lantisin sanzımanın elden geçişi beni biraz korkutuyor aslında iyi bir usta yapmadıysa belki sıkıntı çıkar diye. Birde fiyatı sizce nasıl?

Mazda3'ün maliyeti de tüp vs 30 a yaklaşıcak o kadar para vermek istemiyorum aslında

13. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    98 modeller aslında çift hava yastıklı ve abs'li oluyor ama bunda yok. Otomatik şanzıman dediğiniz gibi güzel tamir edilmediyse sıkıntı olabilir ilerde.
    Bence bu paraya güvenlik paketli 98 alınabilir.

Mazda 3'ü daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

14. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Uzun vadeli alıyorsan mazda3 derim, kısa vadeli alıyorsan da; Lantis'i elden çıkartmak sana zarar yazabilir...

Senin açından bakarsak;

Fazla para vermeyeyim diyorsan Lantis, Olmuşken bir kere oluyor diyorsan da; Mazda3

Mazda3'ün kronik sıkıntısı veya sorunu yoksa o fiyata kaçmaz ama...

Hakkında hayırlısı.

15. karardvn

karardvn Aktif

16. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
  17. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
  18. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
  19. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
  20. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Evet abi ev arkadaşına almayı düşünüyoz ama Ankara uzak geldi bize, şuan bir çare arıyoruz :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş