Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Özür dilerim ben yanlış anladım. :) Ama dediğim gibi plaka kapalı ise insanın aklına “neden?” sorusu geliyor. Her şey müsait olsa bile “acaba” başlıyor bu sefer de...
Normal şartlarda güvenlik sebebi gibi zırvalıklar için dense de saklanacak bir şeyi olmayan adam plakayı gizlemez. Demek mi var bir şeyler? Değerlendirmeye bile girmez. ;)
peki,
bunu adama sorup vereceği cevaba göre de değerlendirebiliriz ben merak etmedim ama soracağım :)

amacım araç detaylarına alışmak 2.3 ün farklarını gözetebilmek teknolojisini alacağım zaman çoktan öğrenmiş olmak senin 626 ge deki halin gibi ;)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
peki,
bunu adama sorup vereceği cevaba göre de değerlendirebiliriz ben merak etmedim ama soracağım :)

amacım araç detaylarına alışmak 2.3 ün farklarını gözetebilmek teknolojisini alacağım zaman çoktan öğrenmiş olmak senin 626 ge deki halin gibi ;)

Mesajıma ilave açıklama yaptım yine buraya yazayım. Görmemiş olabilirsin diye.

Bu ilanı ben zamanında favorilerime almışım. Fotoğraflar değişik olsa da ilan aynı. OTDÜ kelimesi geçince hatırladım. Eğitim görevlisinden diye aklımda kalmış hatta. Bundan yaklaşık 2-3 ay önce 27 liraya kadar düşmüştü fiyatı. Daha kötü bir görüntüsü vardı açıkçası. Biraz toparlanmış, boya sorunları giderilmiş. Plakası da açıktı da kaydetmemişim. Bu haliyle 28 liradan kapı açılıp pazarlık yapılabilir. ;)
Detayları sorarken bu konunun teyidini al, pazarlık için cesaretin olur. :) Bir kaç ay önce şu kadardı, sizin araç dölara mı endeksli dersin. :)

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
oo bu ilk çıkışı değil diyorsun :D
ben o zamanlar gözden kaçırmışım demekki.
ilave:OTDÜ banada yabancı gelmedi ilana bir girip çıktım sanırım.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
oo bu ilk çıkışı değil diyorsun :D
ben o zamanlar gözden kaçırmışım demekki.
ilave:OTDÜ banada yabancı gelmedi ilana bir girip çıktım sanırım.

Yani o araç biraz daha paspaldı. Sen yine sor bence o araç bu mu diye?
Ya da birisi aldı bu arkadaştan satılamayınca (epey durmuştu ilanda) birazcık topladı; yıkama yağlama yaptı, onun adına kendi karını da ekleyerek satıyor olabilir de?

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
%99 Gümrük aracı, dizel olması sebebi ile motor arızası verip gümrüğe bırakılmıştır.

baykalbilgin

Katılımcı
Araç Markası
2011 Chevrolet Captiva
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV

Listenin sonundaki araç, ben araba ararken satılıktı (2017/Temmuz). Adamla görüşmüştük, ilk sorum klima oldu ve yok cevabını almıştım. Şimdi geçmiş mesajlara baktım, keyfi masraflar vardır yazmıştı açıklamasına. Bende keyfi masraflar kısmını ve klimayı sormuşum. O zamanlar 192000km ve 14900TL fiyat yazmışlar. Hatta ben görüştüğümde 17300TL idi, satılmayınca düşmüştü. Listenin başındaki araca da akşam @suleyman ile çaylarımızı yudumlarken bakmıştık. :)

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
MAZDACI AYHAN'DAN 2009 MAZDA 2 1.5 PLAY LPG Lİ OTOMATİK FULL
Mazda / 2 / 1.5 / Play / MAZDACI AYHAN'DAN 2009 MAZDA 2 1.5 PLAY LPG Lİ OTOMATİK FULL sahibinden.comda - 577417351

Bu arac nasil arkadaslar fiyat uygun geldi

İhtiyaç B segment araçsa alınabilir, değilse B segment araç için verilen para bana göre fazla. Gerçi Mazda 2 fiyatlarını ben kafamda hep 30-35 bin arasında tahayyül ediyordum, Yakup sayesinde öğrenmiş olduk, bu ilan da cilası oldu üzerine. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt