Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

isler.ramazan

Katılımcı
@isler.ramazan araba güzel ama hız sabitleyici namına bir unsur göremedim

ben gördüm solda sinyal kolu gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adsız.jpg

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
96 merso vardı bizde avangar onun da hız sabitlemesi böyle

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
sonradan takıldım diye türkü söylüyor resmen :D

isler.ramazan

Katılımcı
bağanne bağanne varmı var :)

araç gümrükten alınma 1 yıldır garajdaymış abs var diyo hız sabitleyici var diyo (orjinalmi bilmiyo) öve öve bitiremiyo. beyin yandığı için gümrükteymiş ispanyadan beyin getirttim diyo. plaka yok muayene yok aldığı gibi garaja çekmiş .plaka olmadığı için ustaya göstermesi zor ustanın arabaya gitmesi lazım. 100-200 kapora istiyo plaka çıkartmak muayene yaptırmak için.Ne alaka diyorum ben almasam başkası alır çıkartsana diyorum ya vazgeçerse alan diyo.yani sigorta vs gibi masraflardan kaçmak istiyomuş (ceza ödeyeceğini biliyo).25.500 istiyor

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu şartlarda ortada buluşmanız zor gibi... Adam kendince haklı, kaparo işleri de mantıklı değil. :(

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Gümrükten satın alınan aracın kanunlarca belirtilen süre içerisinde plaka ruhsat işlerinin yapılıp trafiğe çıkarılması gerekmiyor mu? bu süre 1 yıl değil sanırım 1 ay gibi bir süreydi..anladığım kadarı ile adam ete süte dokunmayayım ama maksimum kar elde edeyim derdinde. Kapora bir şey değil gönder 200 olursa olur olmazsa düşürdüm dersin dersin de !! kazın ayağı farklı ,ya bu süreç çok uzarsa tut ki 1 ay sürdü sonra başka başka işler çıktı ee sen adama güvenip diğer tüm seçenekleri devre dışı bıraktın, olması için hepimiz dua ederiz ama oldu da olmadı.. parayı geçtim giden zaman ,ruhsal gel gitler...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
bağanne bağanne varmı var :)

araç gümrükten alınma 1 yıldır garajdaymış abs var diyo hız sabitleyici var diyo (orjinalmi bilmiyo) öve öve bitiremiyo. beyin yandığı için gümrükteymiş ispanyadan beyin getirttim diyo. plaka yok muayene yok aldığı gibi garaja çekmiş .plaka olmadığı için ustaya göstermesi zor ustanın arabaya gitmesi lazım. 100-200 kapora istiyo plaka çıkartmak muayene yaptırmak için.Ne alaka diyorum ben almasam başkası alır çıkartsana diyorum ya vazgeçerse alan diyo.yani sigorta vs gibi masraflardan kaçmak istiyomuş (ceza ödeyeceğini biliyo).25.500 istiyor

Tüm masraflar benden de 20 Bin teklif et ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Gümrükten satın alınan aracın kanunlarca belirtilen süre içerisinde plaka ruhsat işlerinin yapılıp trafiğe çıkarılması gerekmiyor mu? bu süre 1 yıl değil sanırım 1 ay gibi bir süreydi..anladığım kadarı ile adam ete süte dokunmayayım ama maksimum kar elde edeyim derdinde. Kapora bir şey değil gönder 200 olursa olur olmazsa düşürdüm dersin dersin de !! kazın ayağı farklı ,ya bu süreç çok uzarsa tut ki 1 ay sürdü sonra başka başka işler çıktı ee sen adama güvenip diğer tüm seçenekleri devre dışı bıraktın, olması için hepimiz dua ederiz ama oldu da olmadı.. parayı geçtim giden zaman ,ruhsal gel gitler...
Tam da geçen yıl bu zamanlar çektiklerimi farklı bir boyutta özetlemişsin abi. :)

Araca plakayı takar, ruhsatı torpidoya atar o zaman tamam... Adam gümrükten voleyi vurmuş, üzerine de röveşata atmaya niyetli sankim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt