Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Ben Sirion'u çok beğendim görünüş olarak, Swift te olabilir. Aslında 121 tam enik :D
Evet Swift olası ama 2006 sonraki kasalar. Tabi düşünürsek bütçe biraz daha gerdirilmeli.
121 olmaz, çok ilkel bir araç o ya... :D

Hayırlısı bakalım. Acelemiz yok ama şuan favori Sirion gibi. Farları yuvarlakımsı olması daha güzelmiş en azından. Bu da bir kriter. :koptum::koptum::koptum:
Tabi bu süreçte ne olur bilinmez.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Evet Swift olası ama 2006 sonraki kasalar. Tabi düşünürsek bütçe biraz daha gerdirilmeli.
121 olmaz, çok ilkel bir araç o ya... :D

Hayırlısı bakalım. Acelemiz yok ama şuan favori Sirion gibi. Farları yuvarlakımsı olması daha güzelmiş en azından. Bu da bir kriter. :koptum::koptum::koptum:
Tabi bu süreçte ne olur bilinmez.

Kırmızı Sirion Marmara Üniversitesinin bahçesinde galiba, sahibi üni. personelden mi ?

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Usta 1.3 mazda 2 de cok guzel bence.Neden degerlendirmeye girmedi anlamadim.
Tamamen duygusal. $ € ₺ vs.
:D
Yengeye Twity yakışır hemde üstü kompile açılanından :)

Renault / Twingo / 1.2 / Pack / TWİNGO OPEN AİR sahibinden.comda - 565056071

Fiat Panda'larda değerlendirebilir

Fiat / Panda / 1.2 / Dynamic / SAHİBİNDEN PANDA 1.2 MASRAFSIZ, HASARSIZ, DÜŞÜK KM. sahibinden.comda - 567477961

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Hamdi kalos al devam et :) almazsan bile yakınen incele, özellikle iç ferahlığı ve malzeme kalitesi çok iyi...

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9

Bak sen hele tiwitilerin fiyatlarına? :D

Günaha girmeden intihar etme yöntemlerinden beşincisi; hapse girmeden eşinizi öldürme yöntemlerinden de üçüncüsü Fiat almaktır... :p
Gerçi @MX9 Ahmet Abi kullanmış zamanında, çok memnunmuş.

Hamdi kalos al devam et :) almazsan bile yakınen incele, özellikle iç ferahlığı ve malzeme kalitesi çok iyi...
Şuan zaten inceleme aşamasındayız abi. Sadece incelemek için araç bakıyorum açıkçası. Çekirgeyle biraz daha zaman geçsin bakalım netleşir durumlar.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bazar yükseldi Hamdi başganım, temiz twingo fiyatları o civarda :)

Ahmet abide Modüs varmış, onla karıştırdın galiba. Modüs'de olabilir. Kuruz Kontrolüde var :kptmya:

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Bazar yükseldi Hamdi başganım, temiz twingo fiyatları o civarda :)

Ahmet abide Modüs varmış, onla karıştırdın galiba. Modüs'de olabilir. Kuruz Kontrolüde var :kptmya:
Aaa evet o Modus'tü. Ne bileyim hepsi birbirine benziyor bunların... Cruise de varmış demek? :eek: Demek ki Panda'dan kimse memnun değilmiş bak gördün mü? :p
@MX9 Ahmet Abi'den ve Modus'ten özür diliyorum. :koptum:

Bu arada o bazaaar hep küçük hacimli küçük boyutlu araçlar için yükseliyor nedense? Diğerleri de bırak yerinde saymayı geriliyor gari...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Katılıyorum, banada küçük araçlar daha çok prim yapıyor gibi geldi.
Mazda 6'lar Accord'lar geçen sene ile aynı fiyatlarda, daha düşük olan bile bolca var

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Bu araç play olarak yazılmış.Sahibi ruhsat vs resmini gönderdi ancak sadece mazda 2 1,3 L ve 63 kw yazıyor.Aracın paket bilgisi ruhsatta yazmalımı,tam hatırlayamadım.Araç bu Mazda / 2 / 1.3 / Play / KISA SÜRELİĞİNE FIYATI DÜŞTÜ!!! sahibinden.comda - 563132182
1,3'lerde 55kW (75 hp) ve 63kW (86 hp) var ve bu 1,3 hacimliler ilk gelenler. Eğer ki 1,3 ise Low-Mid-High donanımlarından biri olmalı. 63 kW'lerde Low seçeneği zaten yok. Yani bu araç olsa olsa Mid veya High donanımındandır. Eğer ki 2009 sonrası gelenlerden olsaydı zaten 1,3 değil 1,5 motor olup 76kW yani 103hp olmalıydı. Çünkü 2009 sonrası 1,3 motor yok. Eğer ki amcamız aracını Go, Play, Fun vs. gibi paketlerden biri olduğunu düşünüyorsa 1,3 motorda bu seçeneklerin hiç biri olmadığını 2008 yılındaki şu kataloğun 24. sayfasından itibaren görebiliriz zaten. Ben kataloğun yalancısıyım ve daha doğru bir bilgi çıkana kadar da itibar edeceğimiz kaynak budur bence. Kaldı ki ruhsatta da yazan her bilgi doğru olmayabiliyor. İlan sitelerinde ise hangi donanım paketi hoşuna giderse oraya koyuluyor. Daha kasa tipini sedan mı hatchback mi bile ayıramayan insanlar var bu dünyada? :p

Tical

Katılımcı
[ Daha kasa tipini sedan mı hatchback mi bile ayıramayan insanlar var bu dünyada? :p[/QUOTE]

Koptum................

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt