Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
2 ay sonrasına bm yada bn ile girecem konuya , satmayı düşünen vs varsa acele etmesin.

gececi

Katılımcı
Araç Markası
2011 M3 A/T Pikaçu
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Merhabalar arkadaşlar.
İlanlara bakıyorum yavaş yavaş, bu hafta içi büyük ihtimal netleştireceğim ama sizlerin de fikrini almak istiyorum. Km düşük ve otomatik olacak, BK-BL kasa farketmez.

529281870 numaralı ilanda;
1- Aracın sol önden çekilen resimde kaput biraz yukarıda geldi bana.
2- Sol çamurlukta hafif çöküntü var, tampon biraz aşağı kaymış çizgisi düzgün değil. Burada başka sorunlardan sebep bir şey olabilir mi diye düşündüm.

M3 sahibi olmadım hiç, sizler aracın görünümüne ve duruşuna daha aşina olduğunuz için bana yazdıklarım hakkında bir fikir verebilirsiniz. İlandaki araç hakkında da başka gördükleriniz ve görüşleriniz varsa burda yazın lütfen.

Şimdiden Teşekkürler.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Merhabalar arkadaşlar.
İlanlara bakıyorum yavaş yavaş, bu hafta içi büyük ihtimal netleştireceğim ama sizlerin de fikrini almak istiyorum. Km düşük ve otomatik olacak, BK-BL kasa farketmez.

529281870 numaralı ilanda;
1- Aracın sol önden çekilen resimde kaput biraz yukarıda geldi bana.
2- Sol çamurlukta hafif çöküntü var, tampon biraz aşağı kaymış çizgisi düzgün değil. Burada başka sorunlardan sebep bir şey olabilir mi diye düşündüm.

M3 sahibi olmadım hiç, sizler aracın görünümüne ve duruşuna daha aşina olduğunuz için bana yazdıklarım hakkında bir fikir verebilirsiniz. İlandaki araç hakkında da başka gördükleriniz ve görüşleriniz varsa burda yazın lütfen.

Şimdiden Teşekkürler.
O rakamlar bk makyajlı için fazla bence. 44-45 maksimum ederi var.

gececi

Katılımcı
Araç Markası
2011 M3 A/T Pikaçu
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
O rakamlar bk makyajlı için fazla bence. 44-45 maksimum ederi var.

Piyasa öyle değişik ki. Yani aracın ederi şu kadardır diyemiyorum. İlandaki araç 44-45 lira ederi varsa da pazarlıkla da o seviyeye gelmez herhalde.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Piyasa öyle değişik ki. Yani aracın ederi şu kadardır diyemiyorum. İlandaki araç 44-45 lira ederi varsa da pazarlıkla da o seviyeye gelmez herhalde.
İki yol var. 1-Pazarlık ile ederine inmiyorsa satıcı bekler nasibini, sende başka araçlara yönelirsin. 2-Senin kafanda istenilen (yazılan) rakamı vermek varsa da alış veriş olur. :)

Tercih meselesi.

gececi

Katılımcı
Araç Markası
2011 M3 A/T Pikaçu
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Aynen öyle, artık iyice niyetlendim Veli Bey. 2-3 bin lira aramıyorum. Sadece gerçekten temiz ve uzun süre kullanacağım bir araç arıyorum. Başlıkta açtım. Orada da fikirlerinizi bekliyorum.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Piyasa şartlarına göre uygun denilebilecek keyifli konforlu performanslı temiz araçlar..

Honda Accord 2.4 Executive 2005 Model 40.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 516174837

Honda Accord 2.4 Executive 2004 Model 40.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 527451548

Honda Accord 2.4 Executive 2004 Model 42.850 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 530693816

Honda Accord 2.4 Executive 2004 Model 45.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 532763543

...
@hakan_emre hocam, Azmandan sonra seni ancak bu paklar ona göre.Azmanın kıymetini bil ha.
Kia Opirus 3.5 V6 2006 Model 47.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Füme renk - 529647864

İş yoğunluğundan yazamadım...
Bu araçlara ve Hyundai'nin emsal aracı olan Grandeur'lara zamanında baktım ama vergisini gözüm yemedi. Yanlış hatırlamıyorsam yıllık 3000 liradan fazla vergisi var. Yakıtta şehir içi 20 lt lpg'yi bulur, ortalama 15 lt'ye binilir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt