Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Kaza büyük değilse ve onarım güzel yapıldıysa araç çok uygun. Binicisinden 50 ye alınırmış

Hasarsız kayıtsız olanları 70-75 civarı gidiyor diye biliyorum
O direksiyon neden sola doğru kaymış ben orasını anlamadım? Anadol gibi... :p
Sağdan direksiyonlu olup sola almışlardır :D
Ekli dosyayı görüntüle 31615

@Domestos

Veli abi tam senlik, gınalı guzu renginde, gümrükten satışta

Ekli dosyayı görüntüle 31616
Gümrük işleri bize çok uzak Hakan. Vakit olsa nakit yok, nakit bulunca da bu işlere koşturacak vakit yok misali. :)
Öyle abi. Araç benimde hoşuma gitti. Hem 2.4 hem SW hemde bordo. 44 bin yazılmış. 25-30'a kapatır biri

44.000'den ihaleye çıkan araç 28.700 e alıcı bulmuş
IMG_20180413_000011.jpg

Sağdan direksiyonu sola alma ile ilgili bilgisi olan varmı? Zor bir işlem diye tahmin ediyorum ama gümrükten sağdan direksiyonlu araçlar patır patır satılıyor

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Piyasası 50-55 bin varsa değer bence, ama işlemin kolay veya zor olduğu hakkında bilgim yok.

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Piyasası 50-55 bin varsa değer bence, ama işlemin kolay veya zor olduğu hakkında bilgim yok.
koltuklar , kapı döşemeleri, tüm göğüs, direksiyon kutusu bir şekilde halledildi diyelim, tüm elektrik tesisatının kabloları tek tek uzatılacak, ön cam sökülecek silgi yönleri değişecek, şanzıman beyni güncellenecek (otomatikse), Manuel’e çevrilecekse pedal alınacak, yeri açılacak. İlk başta aklıma gelenler bu kadar daha iş çıkar içine girince

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
koltuklar , kapı döşemeleri, tüm göğüs, direksiyon kutusu bir şekilde halledildi diyelim, tüm elektrik tesisatının kabloları tek tek uzatılacak, ön cam sökülecek silgi yönleri değişecek, şanzıman beyni güncellenecek (otomatikse), Manuel’e çevrilecekse pedal alınacak, yeri açılacak. İlk başta aklıma gelenler bu kadar daha iş çıkar içine girince
Daha önce çeviren 1-2 kişi forumlara yazmış. Meşakkatli ve maliyetli iş.
Böyle bir işe girmek için önden kazası olmayan, perte çıkmış bir araç almak lazım

Alıntı ;

bende bi 205 vardı sağdan sola alınma..

işlemler:
-komple göğüslük-kadrana falan gerek yok-bazı araclarda mesela 205te orta konsola gerel olmuo.
-direksiyon kutusu
-pedallara gerek yok tellerin deişmesi kafii
-fren için hidrolik tesisatı
-komple silecek mekanizması ve kollar
-sağlam elektrik işi
-kapı kilit mekanizmasında deişiklikler gerekebilio.
-çok önemli değil ama taban halısındaki topukluk.
-güneşliklerdeki ruhsat cebi ve yolcu makyaj aynası
-205te yan aynalar da sıkıntı idi civic'de nası olur bilmem

"Vectra'yı sağdan sola aldığımdan tecrübe var

- direksiyon kutusu
- kolorifer kutusu
- torpido
- tesisat belki istiye bilir sağdan sola alınca kısa kala bilir vectrada uzu nbile gelmişti
- pedallar
- silecekler
- yer yoksa saç a yer açılcak göğüs demiri isteye bilir
- vestenhaus un yeri değişcek
- özellikle İYİ USTA şart ustan yoksa bulaşma sakın "

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
Arkadaslar arac icin yorumlarinizi alabilirmiyim.Güvenlik Kontrolü
arkadaşlar @Tical yani hüsnü kardeşim yıllarca beraber aynı iş yerinde çalıştığım kardeşimdir. uzun süredir araba bakıyor tavsiyemle mazda almaya karar verdi hep beraber yardımcı olalımda onuda mazdacı yapalım. :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
arkadaşlar @Tical yani hüsnü kardeşim yıllarca beraber aynı iş yerinde çalıştığım kardeşimdir. uzun süredir araba bakıyor tavsiyemle mazda almaya karar verdi hep beraber yardımcı olalımda onuda mazdacı yapalım. :)
O bizim işimiz abi :) epeydir yazışıyoruz zaten öneriler var ama bir karar çıkmadı henüz, öneriler devam ediyor.

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
O bizim işimiz abi :) epeydir yazışıyoruz zaten öneriler var ama bir karar çıkmadı henüz, öneriler devam ediyor.
bi araba bula bilsem onun araba hazır da.ben bulamadm:uyku::uyku:

bir tane'daha sarı mazda 6 gelmiş:koptum::koptum:
Güvenlik Kontrolü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt