Brembo Kaliper Kapağı

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Benim aracın jantlarıda hemen hemen aşağıdakiler gibi aralıklı jant olduğu için disk kaliper bölümünde ki boşluk çirkin görünüyor. Bu yüzden kaliper kapaklarından aracıma almayı düşünüyorum. Daha önce bu kapaklardan alıp kullanmış olan veya bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

http://www.aliexpress.com/store/group/Auto-Brake-Caliper-Cover/212600_252287947.html

60173d1187237037-h-r-coilover-brembo-bbk-review-c6.jpg

60174d1187237046-h-r-coilover-brembo-bbk-review-c7.jpg

109889d1393179999-brembo-caliper-clearance-too-close-img_20140223_123859.jpg

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Ucuz çin malı plastik olanlardan uzak dur abi. Alüminyum olanlar olabilir. Bende düşünüyorum ama aklıma yatan bulamadım henüz.
Montajı hassas bir konu fren sistemi ve tekerdeki genel işleyişi tehlikeye atmayacak şekilde doğru montaj yapılmalı.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Düşünmeyip hayata geçirelim bence. Alüminyum olanlar için link varsa iyi olur ayrıca kaliper ölçüsü için illa ölçmemi yapmamız lazım, hazırda yazmıyormu?

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
[member=2]Oğuzhan[/member] be aşağıdaki ürünü sipariş vereyim diyorum M6 ya uygunmuş

http://kolayurl.com/xnq

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Hadi hayırlısı o zaman olur herhalde sıkıntı olacağını sanmam :) Biraz kesme biçme gerekebilir.

sokrates

Katılımcı
şuan bendeki aracta plastik olan en ucuz olandan var gayet de güzel duruyor. bir deforme felan da yok tavsiye ederim

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Adem usta zamaninda vidalayarak sanirim montajini yapmisti diye biseyler kalmis aklimda

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Hadi hayırlısı bakalım. Yaza anca kullanırsın artık ;)

Aynen öyle kışın insanın garajı olmadımı soğukta birşey yapmak istemiyor. Spoiler, marşpiyel ve bagaj amörtisörleri de gelsede nasıl bu soğuklarda onlarla uğraşacağım diye düşünüyorum ???

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
2 adet için 25 TL + kargo istiyorlar aynı paraya yurt dışından 4 adet almak ve kargonun gelmesini beklemek daha zevkli ;D

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Aynen öyle kışın insanın garajı olmadımı soğukta birşey yapmak istemiyor. Spoiler, marşpiyel ve bagaj amörtisörleri de gelsede nasıl bu soğuklarda onlarla uğraşacağım diye düşünüyorum ???

Bu havalarda seni zahmete sokmamak adına siparişi bahara bekletiyorlar zaten... :p

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Abi tüm siparişler gelmiş marşpiyel hariç. Bende marşpîyel gelmeden diğerlerini yollamalarını istemiyorum. Sonuçta spoilerde marşpiyelde masraf olmasın diye aynı anda boyanacak...

Üst Alt