Brembo Kaliper Kapağı

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Ucuz çin malı plastik olanlardan uzak dur abi. Alüminyum olanlar olabilir. Bende düşünüyorum ama aklıma yatan bulamadım henüz.
Montajı hassas bir konu fren sistemi ve tekerdeki genel işleyişi tehlikeye atmayacak şekilde doğru montaj yapılmalı.

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Düşünmeyip hayata geçirelim bence. Alüminyum olanlar için link varsa iyi olur ayrıca kaliper ölçüsü için illa ölçmemi yapmamız lazım, hazırda yazmıyormu?

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Adem usta zamaninda vidalayarak sanirim montajini yapmisti diye biseyler kalmis aklimda

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hadi hayırlısı bakalım. Yaza anca kullanırsın artık ;)

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
2 adet için 25 TL + kargo istiyorlar aynı paraya yurt dışından 4 adet almak ve kargonun gelmesini beklemek daha zevkli ;D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Aynen öyle kışın insanın garajı olmadımı soğukta birşey yapmak istemiyor. Spoiler, marşpiyel ve bagaj amörtisörleri de gelsede nasıl bu soğuklarda onlarla uğraşacağım diye düşünüyorum ???
Bu havalarda seni zahmete sokmamak adına siparişi bahara bekletiyorlar zaten... :p

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Abi tüm siparişler gelmiş marşpiyel hariç. Bende marşpîyel gelmeden diğerlerini yollamalarını istemiyorum. Sonuçta spoilerde marşpiyelde masraf olmasın diye aynı anda boyanacak...

Üst Alt