Boyun Ağrıları

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Doğum sonrası eşim ayagındaki ağrı nedeniyle yürüyemiyordu.Okulda öğretmen arkadaşımın tavsiyesiyle fizyotrapist olan kuzeninin muayenehanesine gittik.Eşim benden destek alarak girdiği muayeneden koşar adım çıktı.
Buınun üzerine ben de boyun ağrım olduğunu söyledim,hafftaya gel bakalım dedi.Çarşamba günü 1 seans sonra boynumda bir yük taşıyormuşum hissi kayboldu.Tekrar geleyimmi dedim. Eğer dediğimi yaparsan gelmene gerek kalmaz,kendini tedavi edebilkirsin dedi.
Havluyu rulo şeklinde yapıp sırt üstü yatarken boynunun altına 10-15 dk koyve bunu her fırsatta saat başı yap dedi. Ruloyu boynumun altına koyduğum anda boynum rahatlıyor.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Geçmiş olsun hocam, bilgilendirme için teşekkürler... Eşimde boyun ağrısı mevcut, deneyelim bakalım.

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Geçmiş olsun. Bende son zamanlarda sırt ağrıları çekmeye başladım, doktora gitsem daha kötü olur muyum diye düşünüyordum :)

böcek

Katılımcı
Eşimde yıllardır bir sırt ağrısı var fizik tedavide gördü yine geçmedi denemedik yol ilaç kalmadı nafile hacamat diye bir şey duyduk ağrıyan yerlere bardak çekmek gibi ama bunda iş biraz farklıymış bir bu kaldı denenmedik iyi hijyenik yapan temiz bir yer bulsak gidicez inş

GALAXY J7

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Eşimde yıllardır bir sırt ağrısı var fizik tedavide gördü yine geçmedi denemedik yol ilaç kalmadı nafile hacamat diye bir şey duyduk ağrıyan yerlere bardak çekmek gibi ama bunda iş biraz farklıymış bir bu kaldı denenmedik iyi hijyenik yapan temiz bir yer bulsak gidicez inş

GALAXY J7
Hacamat olayı farklı, işinin uzmanı olanları bulman gerekiyor yoksa sakıncalı... Geçmiş olsun, kolay gelsin.

böcek

Katılımcı
Evet abi işin ciddiyetinin bilincindeyim o yüzden gerçekten iyi yapan bir yer bulmak istiyorum sağlık bu şakaya gelmez allah korusun teşekkür ederim abi

GALAXY J7

Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
At Pazarında Tesviye Yaparken Sıkça Yaşadığım Durum.. Kas Gevşetici Kremi Ufonun Sıcağında Sürüyorum.. Benim İşimi Fazlasıyla Görüyor..

Tapatalk

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Doğum sonrası eşim ayagındaki ağrı nedeniyle yürüyemiyordu.Okulda öğretmen arkadaşımın tavsiyesiyle fizyotrapist olan kuzeninin muayenehanesine gittik.Eşim benden destek alarak girdiği muayeneden koşar adım çıktı.
Buınun üzerine ben de boyun ağrım olduğunu söyledim,hafftaya gel bakalım dedi.Çarşamba günü 1 seans sonra boynumda bir yük taşıyormuşum hissi kayboldu.Tekrar geleyimmi dedim. Eğer dediğimi yaparsan gelmene gerek kalmaz,kendini tedavi edebilkirsin dedi.
Havluyu rulo şeklinde yapıp sırt üstü yatarken boynunun altına 10-15 dk koyve bunu her fırsatta saat başı yap dedi. Ruloyu boynumun altına koyduğum anda boynum rahatlıyor.
Büyük kızımın kıskançlık nedeniyle boynuma atlamaları yüzünden ağrılarım tekrar başladı.Fırsat bulursam rulo havlu olayını yapacam.