BMW Bu Arabayı Çok Kıskanıyor

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Çok güzel hazırlanmış, türkçe dublajlı neden tv'lerde göremedik
Reklamlar konusunda hala sıkıntı var.Böyle bir arabanın bu yaz döneminde nasıl olurda ekranda reklamı olmaz ya bütçe ayrılmıyor yada Nurkan Bey gereken hassasiyeti göstermiyor
Yalnız Hakan ben bu mazda 6 ya aşık oldum resmen :D

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Reklamlar konusunda hala sıkıntı var.Böyle bir arabanın bu yaz döneminde nasıl olurda ekranda reklamı olmaz ya bütçe ayrılmıyor yada Nurkan Bey gereken hassasiyeti göstermiyor
Yalnız Hakan ben bu mazda 6 ya aşık oldum resmen :D
2009+ modeline zaten hastayım, yenilerini gördükçe hastalığım artıyor :)

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
2009+ modeline zaten hastayım, yenilerini gördükçe hastalığım artıyor :)
Ben bunu görünce yeni mazda 3 hiç bakmadım bile bu aracın uzunluğu kıvrımları duruşu tamamen şahane
BMW 5 serisi ile kıyaslıyorum 7 Serisinin yanına koy sırıtmaz o derece kaslı bir araç canlı görmeyi çok istiyorum ilk fırsatta inceleyeceğim....

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
6 yi hep bayilerde goruyor idim dun yolda gordum beyazini asik oldum ama bu aska ötv+kdv+vergiler karsi :-D

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
6 yi hep bayilerde goruyor idim dun yolda gordum beyazini asik oldum ama bu aska ötv+kdv+vergiler karsi :-D
Kadir hedef zaten 2025 dmemin sebebi piyasada bu bahsettiğin sebeplerden ötürü tutulmayacak 10 yıl sonra hem vergisi düşecek hem ikinci el piyasası tutmayacak...50 milyar verince alırız gibi geliyor mazximum tabi varsayım bunlar ama bir önceki kasada aynı senaryoyu yaşadığına göre bununda 2.0 motor ötv kdv derken millet passatlara yönelecek...bu arabanın değeri anlaşılmayacak...

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Harika videolar, insanı kışkırtmaya yetiyor ama tanıtım yetersiz bu konuya girmek istemiyorum...

Kişinin evlenip mazda aldığı, oğlu olup büyüdüğünde ona devrettiği bir reklam vardı ben onu bulamıyorum... Esas müthiş olan o video... ;)

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Harika videolar, insanı kışkırtmaya yetiyor ama tanıtım yetersiz bu konuya girmek istemiyorum...

Kişinin evlenip mazda aldığı, oğlu olup büyüdüğünde ona devrettiği bir reklam vardı ben onu bulamıyorum... Esas müthiş olan o video... ;)
Bir boşlukta mazda reklamları adlı konu açtığımda o reklamıda bulucam sana Veli abi

Dinçer

Katılımcı
2025 mazda 6 olayına katılıyorum. Bütçe ve anlayış meselesi olsa da arabaya çok para vermek yani kişiinin 1 yıllık kazancını geçecek miktarda, bana mantıklı gelmiyor. O yüzden 2023 teki yeni Türkiyeden sonra ben de 2014 mazda alabilirim.

reklam süper tvlerde hala neden yok anlamış değilim eğer evli olmasaydim ve masraflarım olmasaydi bu arabayi ne yapar ne eder alırdım ama bize beklemek düştü nasip olur ins bigun :dua: