BK Mazda 3 Unutamadığım Arabam

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Dimi!! Adresi buldum noterr satıs kagıdından, telefonunu kaybettıgım ıcın ulasamıyorum :D navıyle bornovaya bı cay ıcmeye gıdıyım belkı kandırırım yusuf abı arabayı verır gerı bana :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hafiften guzuma satılık dedim, ama pişman gibiyim, satıldığında yerine geçecek araba yok piyasada. Olanlar ya pilot ya da acemi pilot... :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hakikaten de fıstık gibi, ben olsam bu guzuya 45 bin teklif ederdim... :p :p

Allah olmayanlara daha iyisini verir inşallah. :)

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Hakikaten de fıstık gibi, ben olsam bu guzuya 45 bin teklif ederdim... :p :p

Allah olmayanlara daha iyisini verir inşallah. :)
Bk kasalar luks pahalı duruo sokaklarda, mıllet pıyasasını ogrenınce aa ucuzmus dıo. Bence de Velı abı bu aracın pıyası en az 45 50 bın olmalı.Su dugunu bı yapsak da Velı abı elıme bıraz para gecse :D

Araç Markası
Mazda 6 2010
ilk arabam 2007 model siyah mazda 3 idi. Pek sağlıklı bir araba olmasa da, her park ettiğimde arabadan indikten sonra dönüp bakardım. arabaya binince heyecanlanırdım her defasında. Beğenmediğim birkaç yönü olmasaydı benim için ideal arabaydı ve vazgeçemezdim. Uzun lafın kısası, başlığı açan kardeşime katılıyorum. Unutulacak araba değil gerçekten...

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
dogru dıosun bak onu soylemeyı unuttum
ogrencıyeken hergun kskden bornova ege kampuse gıdıodum her sabah bındıgımde aracıma sankı ılk kez bınıomus gıbı o ılk gunku heyacan kaplıodu. ilk kez kullancakmısım gıbı hıssedıyordum ayrı bı heycandı. O ılk marsa vurdun mu motordan gelen metal sürtünme sesı hala kulaklarımda ya cok guseldı

Son düzenleme: