Beyaz İnci 0435

Merhaba abiler aracı alalı henüz 1 ay oldu ve aldığımızda tampon hasarlıydı aracı 33.000 Tl ye aldık 39.000 kmdeydi ve hasarı 1.000 TL ye yaptırdık.Bu foruma iyiki katılmışım çünkü araca yapabileceklerim hakkında bazı fikirler oluştu kafamda.Araca yapılan hiçbirşey yok şuana kadar.Yapmayı düşündüğüm şeyler;

-Krom egzoz ucu
-Cam filmi
-Pedal seti
-App plaka ve pleksi plakalık
-Plastik kaliper kapağı(kırmızı)
-Ön lip
-Bide forumda [member=173]infiniteblack[/member] abimin yaptığı gibi tamponun altındaki dile kırmızı folyo çekme fikri aklıma yattı
-Bide 2 cm yere bassam hiç fena olmaz :)

Bu da aracımın resimleri ;

Hasarlı hali ; (parça değişimi olmadı)

Şimdiki hali ;

Şunu nasıl takabilirim abiler bilen biri varsa yardım ederse çok sevinirim :)

Son olarakda forumda Mazda Garaj yazan bi sticker gördüm şunu söküp onu taksam on numara olur onu nerden alabilirim ?

Bide şu dsc tam olarak ne işe yarıyor wv lerdeki esp mazdadaki dsc mi o konudada aydınlatırsanız çok sevinirim herkese iyi forumlar :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Kazasız belasız kullanmak Allah nasip etsin. Kuzuyu maşallah. Yapmak istediklerin gayet güzel. Yan sinyal hiç takmadım, muhtemelen tırnaklar vardır. Sticker için forumda başlık var, Oğuzhan a özel mesaj atabilirsin. Dsc ile Esp aynı şey evet, bu konu hakkında da forumda başlık var kolay gelsin.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Öncelikle Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın diyerek başlayayım... :)

Fiyat olarak çok uyguna gelmiş ama bunda hafif hasarlı olması, Touring donanım olması ve HB olması etkili diyebilirim.

DSC ile Esp aynı şeyler boşuna takılma... Forum stickeri için aşağıdaki linkte ayrıntılar yazıyor, 8 Mart İstanbul buluşmasına gelebilirsen oradan da temin edebilirsin, fakat posta yoluyla almak isterim diyorsan linkte her şey yazıyor... ;)

http://www.mazdagaraj.com/mazda-garaj-sticker-temini-t402.0.html

Keyifli ve kazasız günler canım kardeşim...

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Maşallah , fiyat veli abimin dediği gibi uygun olmuş gayet mantıklı bir seçim yapmışsın , kazasız belasız kullan inşallah . Ön tampona folyo yakışıyor gerçekten 5 dakikalık iş kendin yapabiliyorsan ayrıca benim jantlarla aynı seninkiside , benimki gibi füme boyatırsan eminim çok hoşuna gidecek bunuda değerlendirmeye al

Tapatalk

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz

Evet jant boyama işi mantıklı geldi ama işe sanırım eliftuningden cam rüzgarlığı alarak başlıycam sizin araçlarda gördüm ve gerçekten hoşuma gitti :)
Biyerden başlamak lazım cam rüzgarlığı görsel ve işlevsel olarak çok faydalı , ama hb kasa için bizimkilerden varmı bilmiyorum ? Jantı boyatmaya karar verirsen boya detayını veririm sana , kolay gelsin şimdiden

Tapatalk

Havalar ısınmaya başlayınca bizde inciyle biraz oynayalım dedik ve egsoz ucu montajını yaptık :) Bence görüntü güzel oldu ve tatlı bir ses de vermeye başladı :) App plakaları sipariş ettim onları takınca yine resim paylaşırım :)

Son olarak şu sinyalin de montajını yaptım onun resminide paylaşıyım

Yöneticinin Notu; fotoğrafları 640*640 boyutlarından yüksek çözünürlükte yüklemeyelim lütfen... ;)