Beyaz Güvercin

romulus

Katılımcı
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Hicbir d segment araca beyaz bu kadar yakismaz. Hatta beyaz cirkinlestirir. Ama 626 da is degisiyor. Aracin karizmasina en ufak bir negatiflik dokundurmadigi gibi bilakis yakisiyor bile.
Abi yeni aracin hayirli ugurlu olsun. Kazasiz belasiz gule gule binersin insallah.

Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Hayırlı olsun Veli Abi, kazasız belasız binmeni dilerim. Benimkinin küçük kardeşi gibi görünüyor. :D
Demek ki sedanlarda sunroof yok.
Bir de Tabanvay'a güle güle. :D

Araç Markası
98-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
hayırlı olsun veli abi, beyaz renkle gayet yakışıklı
Allah kazasız,arızasız binmeyi nasip eylesin inşallah
model düşürmende vardır bir bildiğin diyorum :)
fiyat, km ve diğer bilgileri de en kısa zamanda bekliyoruz ;)

mtnkl

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Abi Hayırlı olsun kazasiz belasiz güzel günlerde kullanirsin inşallah

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hayırlı olsun Veli baba. Kazasız belasız arızasız cezasız kullan inşallah.
Gayet diri duruyor. İçten foto koymayı unuttun galiba :)
İç fotoları çekmedim henüz, Adem Ustam'ın gönderdikleri bunlar. Daha sonra gerekeni yaparım. :)

Hayırlı uğurlu olsun Veli abi, Allah kaza bela vermesin, Garaja hoş geldi güvercin
Hoş bulduk, sağolasın canım kardeşim.

Yeni bir Mazda yeni bir macera hayırlı uğurlu olsun beyaz güvercin Veli abi. GF kasa 626 sahipleri şanslı Veli abi her sorunuza açık artık :D
Motor GE ile aynı zaten aşinayım, zamanla komple staj yapmış olurum artık. :)

Tekrar hayırlı olsun Veli abi. Allah kaza bela vermesin inşallah
Sağol varol Kerim. :)

Başlığı görünce tahmin ettim hemen :)

Güle güle kullan abi, kazasız belasız inşallah... Bakalım beyaz araç bize ne zaman nasip olacak...
Beyaz benimde hiç aklımda yoktu nasip oldu, hayırlısı Murat. :)

Hicbir d segment araca beyaz bu kadar yakismaz. Hatta beyaz cirkinlestirir. Ama 626 da is degisiyor. Aracin karizmasina en ufak bir negatiflik dokundurmadigi gibi bilakis yakisiyor bile.
Abi yeni aracin hayirli ugurlu olsun. Kazasiz belasiz gule gule binersin insallah.
Aynı fikirdeyim, D segment bir çok araca beyaz renk yakışmaz fakat bunda iyi duruyor. :)

Hayırlı olsun Veli Abi, kazasız belasız binmeni dilerim. Benimkinin küçük kardeşi gibi görünüyor. :D
Demek ki sedanlarda sunroof yok.
Bir de Tabanvay'a güle güle. :D
Seninkine abi der artık güvercin. Evet sedanlar da ne hikmetse sunroof yok maalesef Can. :)

hayırlı olsun veli abi, beyaz renkle gayet yakışıklı
Allah kazasız,arızasız binmeyi nasip eylesin inşallah
model düşürmende vardır bir bildiğin diyorum :)
fiyat, km ve diğer bilgileri de en kısa zamanda bekliyoruz ;)
Model yükseltmek için yola çıktım ancak nasipte başka şeyler varmış ki, model düşürüp sınıf yükseltmiş oldum... :)

Abi Hayırlı olsun kazasiz belasiz güzel günlerde kullanirsin inşallah

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sağolasın canım kardeşim. :)

Herkeslere iyi dilekleri için teşekkürler. Zamanla fotoğraf ve diğer bilgiler gelecektir, yol yorgunluğumu atamadım daha. :)

romulus

Katılımcı
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Veli abi, otomatik vites nasilmis 626 nin. İlk kalkış ve ara hızlanmalarda özellikle anı gaz tepkimelerinde cevabı nasıl. Honda civici gaza verdiği tepkiden dolayı begenmemistim. Çok değil ama saniye yada yarışı kadar anlık bir düşünceden sonra araç hızlanıyor. 626 da böyle bir şey hissettinmi

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Veli abi, otomatik vites nasilmis 626 nin. İlk kalkış ve ara hızlanmalarda özellikle anı gaz tepkimelerinde cevabı nasıl. Honda civici gaza verdiği tepkiden dolayı begenmemistim. Çok değil ama saniye yada yarışı kadar anlık bir düşünceden sonra araç hızlanıyor. 626 da böyle bir şey hissettinmi
Turbo dizel tepkisini anlatmış gibi oldu :)

Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Bu konuları ben de merak ediyorum. Özellikle Tombak ile kıyaslama ve detaylı inceleme şahane olur.

Üst Alt