Mazda 3 BK (2003-09) Benzin Deposundan Gelen Ses

kraker35

Sessiz
Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri
Tüm mazdaşlara selam olsun...
Arkadaşlar aracımın benzin deposundan benzin sesi duyuyorum. Şöyle ki aracımda debriyaj sorunu var kalkış ve vites geçişleri, kavramada sıkıntı olduğundan sarsıntılı oluyor, buna bağlı olarak benzinin depodaki çalkalanma sesini duyuyorum, bu sesi herkes duyuyor mu acaba?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Tüm mazdaşlara selam olsun...
Arkadaşlar aracımın benzin deposundan benzin sesi duyuyorum. Şöyle ki aracımda debriyaj sorunu var kalkış ve vites geçişleri, kavramada sıkıntı olduğundan sarsıntılı oluyor, buna bağlı olarak benzinin depodaki çalkalanma sesini duyuyorum, bu sesi herkes duyuyor mu acaba?
Depo içinde dalgakıranlar vardır, o ses bir anda mı ortaya çıktı her zaman mı vardı?

kraker35

Sessiz
Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Her zaman vardı ve depomda benzin seviyesi çok az olsa dahi duyuyorum.

kraker35

Sessiz
Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Depo inmeden çare bulmak zor, doluyken ses olmaz azaldıkça başlar ama böyle olmaması lazım, daha önce tadilat görmüş müdür acaba?
Aracı ilk sahibinden aldım ve hala görüşüyorum sorabilirim, ancak tadilat gördüğünü sanmıyorum.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
2005 model abimde var hiç böyle bir ses duymadık. Normal değil gibi.

Ardinal

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 90.Yıl
Araç Renk ve Tip
Gök Mavisi-Hatchback
Ses ile ilgili algılarım çok yüksektir (sinir bozucu derecede). 4,5 senedir bindiğim Mazda 3 Bk 2005 aracımda hiç böyle bir ses duymadım. Bence normal değil.

Üst Alt