Ben Mirai, Mazda Mirai... :)

Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bu arada kasko firmaları mazda ve hondayı sport araçlar sınıfına sokuyorlarmış Gençler biniyomuş bu araçlara bu yüzden en düşük kasko 2100 tl yok daha neler sigorta da 820 tl Allah'ım yardım et

qwery

Katılımcı
Araç Markası
İskarpin
Araç Renk ve Tip
Siyah-Yumurta topuk
Bu arada kasko firmaları mazda ve hondayı sport araçlar sınıfına sokuyorlarmış Gençler biniyomuş bu araçlara bu yüzden en düşük kasko 2100 tl yok daha neler sigorta da 820 tl Allah'ım yardım et
Öyle saçma şey mi olurmuş. 2100 tl nedir arkadaş. Daha önce kasko yaptırmadın mı hiç. Hasarsızlık indirimin falan yok mu? Diğer kasko şirketlerine de danış.

Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
Tüm dostlara günaydın immir arkadaş çooook pişman olacaksın demişti bilmemiz gereken başka bir şeymi var gizli kapaklı bişey kalmasın. yoksa sadece yakıtı içinmi söylendi.tüp takılırsa sorun kalmaz diye düşünüyorum

Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Tüm dostlara günaydın immir arkadaş çooook pişman olacaksın demişti bilmemiz gereken başka bir şeymi var gizli kapaklı bişey kalmasın. yoksa sadece yakıtı içinmi söylendi.tüp takılırsa sorun kalmaz diye düşünüyorum
Gnaydın, :D:eek:;):nazar::mad:daha önce neden almadım diye pişman olacaksın, anlamında....yoksa çok iyi tercih, mazda ve dolu, hoş en boşu bile dolu denilen araçlardan daha da dolu ya, güle güle kullan.

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin :nazar:

Kasko ilk kez yapılıyorsa hasarsızlık indirimleri olmadığından haliyle yüksek çıkacaktır ki trafik sigortası malum uçtu gitti.
İstanbul gibi bir trafik keşmekeşinde yaşadığımız için guzuları çok az kullansak da trafikte her gün karşılaştığımız abuk sürücüleri az çok biliyorsunuz ki bu da kaskoyu mecbur kılıyor.

Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
aslında bende öyle anlamıştım ama yinede sorayım dedim.yoksa hiçbir mazdacının böyle şeyler yazacağına ihtimal vermem tabii

Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Hem titanyum gri hem mirai paket efsaneleşecek bir model bence marşpiyel spoiler jant....tüp....vs yapıp dahada harika hale getirebilir....

slash

Katılımcı

Yaştan dolayı kasko bu kadar yüksek olabilir . 2 yıl önce araç benim üzerimeyken kasko 2000 küsür çıktı. Anneme devir ettim 101 tl kadar devir işlem ücreti tuttu. Kasko ise 850 tl ye düşmüştü.

Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız günlerde inş.