Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ben Foruma Galatasaray Konusu Açanın

Konu, 'Mizah' kısmında mtutun tarafından paylaşıldı.

1. mtutun

mtutun Üstad Üstad

gözlerinden öpeyim. Hakikaten çok eğlenceli bir konu oldu bu sene Galatasaray meselesi. Ülkemizin, insanlarımızın, forum üyelerimizin bu tip eğlenceli ve kafa dağıtıcı konulara ihtiyacı var. Bu otomobil forumu dememek lazım, sonuçta stres de atmaya çalışıyoruz hepimiz sınırlı vaktimiz içerisinde. ::)

Tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.:) :D

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hay Allah razı olsun, ne güzel yerden yakalamışsınız. Burada Gs sayesinde stand-up yeteneğimi geliştirdim, çok faydalı bir forum.

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Galatasaray konusunu açan bendim, bir ara gözlerimden öptürürüm borcum olsun abi... :)

4. immmir

immmir Aktif

Araç Markası:
    2012 Mazda 3 Touring D
    Araç Renk ve Tip:
    Kristal Beyaz-Sedan
    aklını seveyim, zamanında çoook t.....k geçiyorlardı başkaları ile, gülme komşuna hesaaaaabı.

5. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Abi bu sistemde hiç birinin diğerinden farkı yok ki; bir gün bu, yarın öbürü... Muhabbet aynı, renkler değişik... :)

Başkasına güldüğün sürece, başına hep o güldüğün şey gelir, hayat böyledir... :D

6. immmir

immmir Aktif

Araç Markası:
    2012 Mazda 3 Touring D
    Araç Renk ve Tip:
    Kristal Beyaz-Sedan
    O da ayrı bir doğru tabii ki.

7. mtutun

mtutun Üstad Üstad

İstanbul'a gelip, haber vermeden gidersen gözlerinden öpemez, sözlerinden yarar edemezuk, sevgili kardeşim. Ama bu forumda da bir cansuzluk var, nedir bilemedim? Böyle bir provokatif başlığa bile talep çıkmamış!

8. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Abi o hata benden kaynaklı olmasa da, neticede bana ait... Başlığa ben talip olup "öptürcem" dedim ya daha ne olsun... :p

9. chaos

chaos Katılımcı

Bu sene maç izlemeyi bile canım istemiyordu, çoğu zaman maç vakti film izlemeyi yada dışarıda olmayı tercih ediyordum. Salı akşam Arsenal maçında sanki bir kıpırdanma vardı. İlginçtir yine 4 yedik de şampiyonlar ligindeki iyi oyunlarmızdan biriydi son iki senedir. Durun bakalım birşey olacak gibi sanki:)

Mustafa abi ülkeyi komple futboldan soğuttular. Artık yapacak tonla aktivite var, futbol gerilerde kaldı biraz. Birde eskiden hatırlıyorum da, böyle Cine5 zamanları falan, maçlar bitince direk şansal-erman açılırdı show'da. Hem maçın geniş özeti, hem yaptıkları geyikler falan pek sevilmeselerde izlenirdi. Şimdi özetini bile vermiyolarlar, herşeyi ticarete döktüler. Basket maçları bile şifreli kanalda. Şampiyonlar liginin yarısı öyle. Ee herkes alıp da izleyemiyor, sonra soğuyosun işte yavaştan yavaştan. Üzerine şike geliyor, kavga-döğüş geliyor. Başarılı bi takımımız da kalmayınca komple soğuduk işte futboldan.

Bu böyle gider, daha da kötüye gider hatta. Ne zamanki iş artık ticaret olmaktan çıkar, maçlar açık kanala döner, hafta sonu öğlen saatine maç konur, millet avm yerine maça gitmeye başlar çoluk çocuk tekrar ilgi oluşur, yoksa bu kafayla zor.

10. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Bu ülkede ben Yasaklama Bakanı olsaydım, yasaklayacağım en acil 1000 şey arasında futbol da olurdu.

11. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    En acil bin şey ?? :D

985 olsa? Yok, hayır kurtarmıyo... Pınar aç bitir... :p

12. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Abi şike gelmedi ki, birileri getirmeye çalıştı ve ellerinde patladı. Başarılı kulüp kalmaz tabi, son yılların en iyi oturmuş kadrosunu kuran Fenerbahçe yi sözde şikeyle darmadağın ettiler ve sil baştan olunca başarılı takım olgusu önümüzdeki yıllara kaldı.

13. chaos

chaos Katılımcı

Sözde şikeden mi iki senedir Avrupa'da yok Fener :)

14. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Sence?

15. chaos

chaos Katılımcı

Sizin taraftarı şikeye inandıramadığınız gibi beni de olmadığına inandıramazsınız. Çok da takılmayalım boşver:)

16. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Bence de çok takılmayalım boş verelim, dipsiz kuyu bu, isteyen istediğine inanıyor neticede. Şike varsa herkese var, yoksa da kimseye yok diyeyim.

17. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Ben inanıyorum, 8-0 ne kadar temizse her takım o kadar temiz diyorum... ;)

18. chaos

chaos Katılımcı

Abi o işlere beni bulaştırmayın burayı yüzlerce dosyaya boğarım forum çöker :) Şu kadarını söyleyeyim o sezon bize 1-0 bile yetiyordu. Şöyle bir yanlış inanış var Beşiktaş yendi bizim de 8-0 yenmemiz gerekiyordu şampiyonluk için... Yok öyle birşey. Ayrıca Beşiktaş 6-0, Fener 4-0 yendi. Hatta Konya'da 8-0 yenmişti. Şurdan bi kadro toplayıp çıksak inan bizde yenbilirdik o sezonki Ankaragücü'nü:)

19. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Tamam işte bak ne güzel yazmışsın... Budur, ülke futbolu tertemiz.

20. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Ben foruma galatasaray konusu açanın konusu açanın ellerinden öperim:)

Sayfayı Paylaş