Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ben Bu Arabayı Satarım :(

Konu, 'Mazda 3' kısmında ali_semet tarafından paylaşıldı.

1. ali_semet

ali_semet Katılımcı

arkadaşlar 4 temmuzdan bu yana aracın üzerindeyim önce bi izmir-bursa yaptık sonra yeğenim aramıza katıldı:) ellerinizden öper.:) sürekli hastane yolları falan baya bi km yaptık yani. bu arada yağ değişimi vb bakımları yapıldı,''V'' kayışı değişti(kopmak üzereymiş) vites halatı düzeltildi kısacası güzel bi bakımdan geçti bizim guzu. bu esnada boş bulduğum vakitlerde izmirde ve balıkesirde aracı tamamen soydum ne var ne yoksa çıkartıp planladığım gibi ses ve su yalıtımı planımı gerçekleştirdim.(ayrıca fotolarını falan paylaşıp anlatırım neler yaptığımı çok hoş oldu valla) balıkesir izmir bursa derken ben 7.000 km yol yaptım okullar açılana kadar..çok şükür sonunda bursa ya yerleştik tam rahatlayalım derken kurban geldi,perşembe günü okuldan çıkıp balıkesire geçtik cuma günü saat 14:30 civarında izmir e gitmek için yola çıktık,sabah falan gezmiştim arabayla hiç bir sıkıntı yoktu,yola çıktım 40 km falan gitmeden aracın çekişten düştüğünü farkettim normalde 4.vitesde çıktığım yokuşu 2 ile çıkamadım zorla yokuşu aştım aracın hızı 100 e kadar çıktı tekrar yamaç aşağı 100 ile giden araç biden stop etti bi de baktım ki direksiyonun altından duman çıkıyor.sağa çektim aracı hanıma kaç dedim patlayacak,kendim korka korka kaputu açtım tabii açar açmaz alevler harladı yüzüme(hatta saçlarım falan ütülendi) su yangın tüpü derken tır şoförleri falan durup yardımcı oldular sağolsunlar.birtane daha arkadaş durmuş oda baya yardımcı oldu.el birlik söndürdük alevi.alevler motor ile ön konsol arasındaki boşluktan geliyordu,çok aşırı bir yanma yok.bu boşlukta lpg regülatörü var galiba onun arızası ama sonuçta kablolar erimiş ve şasi yapar durumda araba,kutup başlıklarını söküp kaskoyu aradım gelip aracı aldılar,balıkesir otto zenith e aracı bıraktık ama bayram olduğu için çarşamba günü giriş yaptık bakalım durumu ne olacak bekliyoruz.ama çok canım sıkıldı bu olaya inanılmaz şekilde soğudum aracı elimden çıkarıcam aslında çok seviyorum arabamı sizlerde biliyorsunuz mazda gönül işidir.bağ kuruyoruz arabalarımızla aramızda bu güne kadar hiç yolda bırakmadı beni ama galiba bu araç bana yaramadı ya da dikkat çektiğinden nazara geliyor:(

2. Özgür

Özgür Katılımcı

Araç Markası:
    2011 - Axela
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli Beyaz-AT
    geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. cana gelecek olan mala gelsin.

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Büyük geçmiş olsun hocam, cana bir şey gelmemiş ya tesellimiz o olsun... Allah beterinden saklasın.

4. ali_semet

ali_semet Katılımcı

çok çok teşekkürler Allahıma bin şükür bize bi şey olmadı ve araç tamamen yanmadı veya patlamadı :)

5. mcmelankolia

mcmelankolia Aktif

Araç Markası:
    1997/626
    Araç Renk ve Tip:
    Sedan
    Büyük Geçmiş Olsun..Bununda Vardır Bir Hayrı..

6. atsızbey

atsızbey Katılımcı

Geçmiş olsun Allah beterinden saklasin tekrar yasatmasin

7. ali_semet

ali_semet Katılımcı

amin sağolun arkadaşlar

8. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Cok geçmiş olsun hocam. Allah beterinden saklasın, vardır bunda da bir hayır deyin...

-Mobil uygulamadan gönderildi-

9. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Çok geçmiş olsun, Allah yaşatmasın bir daha. Yangına sebep olan şey lpg regülatörü müymüş, ve neden yangına sebep olmuş var mı bir açıklama.

10. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Daha kötüsü olmaması sevindirici Allah korumuş. Mazdalarımızdan birinin yaralanması üzücü.

11. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Ben ilk defa böyle bir şey duydum... Sorunun kaynağı ne merak ediyorum...

12. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Ben bu arabayı satarım deyince araba bir kabahat işledi sandım meğer lpg illeti yüzündenmiş. Çok geçmiş olsun

13. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Allah korumuş, geçmiş olsun.Sorunun ne olduğunu öğrenirseniz lütfen bizleri bilgilendirin malum kullanmsam da bende de lpg var.

14. Adem Usta

Adem Usta Mazda Ekinci Özel Servis Usta

geçmiş olsun ama mutlaka sebebi vardır sebebsiz yere bu sorunu yapmaz üzücü bir durum umarım ufak ayrıntılarla atlatırsınız tekrar geçmiş olsun ..

15. Çok geçmiş olsun..
    Malesef ülkemizde adam gibi LPG montajı yapan yer sayısı az..

16. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Buyuk gecmia olsun gecenlerde sirket arabasi ile gebzeye giderken kaputu acik 206 yaniyordu belli yeni baslamis hemen durdum bagaji actim arabayi alt ust ettim arabada tup yok hic bisey yapamadim cok uzulmustum yardimci olamadim diye gecmis olsun

17. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    En azından iyi niyetini gösterdin, bazıları orada ölüyor olsan bile dipgaz yapıp geçiyor

18. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Mazdacilar hep iyi niyetli zaten bide bu iyi niyetimizi su istimal edip insani mal yerine koymasalar

19. aday

aday Sessiz

Geçmiş olsun, neyse ki kimseye bir şey olmamış.

Neyin sebep olduğunu ben de merak ettim, gelişmeleri paylaşırsanız yararlı olacaktır.

20. Olgun

Olgun Aktif

Araç Markası:
    TOFAŞ-GARTAL
    Araç Renk ve Tip:
    BEYAZ/1995
    Çok geçmiş olsun hocam :dua:

Sayfayı Paylaş