Ben Bu Arabayı Satarım :(

ali_semet

Katılımcı
arkadaşlar 4 temmuzdan bu yana aracın üzerindeyim önce bi izmir-bursa yaptık sonra yeğenim aramıza katıldı:) ellerinizden öper.:) sürekli hastane yolları falan baya bi km yaptık yani. bu arada yağ değişimi vb bakımları yapıldı,''V'' kayışı değişti(kopmak üzereymiş) vites halatı düzeltildi kısacası güzel bi bakımdan geçti bizim guzu. bu esnada boş bulduğum vakitlerde izmirde ve balıkesirde aracı tamamen soydum ne var ne yoksa çıkartıp planladığım gibi ses ve su yalıtımı planımı gerçekleştirdim.(ayrıca fotolarını falan paylaşıp anlatırım neler yaptığımı çok hoş oldu valla) balıkesir izmir bursa derken ben 7.000 km yol yaptım okullar açılana kadar..çok şükür sonunda bursa ya yerleştik tam rahatlayalım derken kurban geldi,perşembe günü okuldan çıkıp balıkesire geçtik cuma günü saat 14:30 civarında izmir e gitmek için yola çıktık,sabah falan gezmiştim arabayla hiç bir sıkıntı yoktu,yola çıktım 40 km falan gitmeden aracın çekişten düştüğünü farkettim normalde 4.vitesde çıktığım yokuşu 2 ile çıkamadım zorla yokuşu aştım aracın hızı 100 e kadar çıktı tekrar yamaç aşağı 100 ile giden araç biden stop etti bi de baktım ki direksiyonun altından duman çıkıyor.sağa çektim aracı hanıma kaç dedim patlayacak,kendim korka korka kaputu açtım tabii açar açmaz alevler harladı yüzüme(hatta saçlarım falan ütülendi) su yangın tüpü derken tır şoförleri falan durup yardımcı oldular sağolsunlar.birtane daha arkadaş durmuş oda baya yardımcı oldu.el birlik söndürdük alevi.alevler motor ile ön konsol arasındaki boşluktan geliyordu,çok aşırı bir yanma yok.bu boşlukta lpg regülatörü var galiba onun arızası ama sonuçta kablolar erimiş ve şasi yapar durumda araba,kutup başlıklarını söküp kaskoyu aradım gelip aracı aldılar,balıkesir otto zenith e aracı bıraktık ama bayram olduğu için çarşamba günü giriş yaptık bakalım durumu ne olacak bekliyoruz.ama çok canım sıkıldı bu olaya inanılmaz şekilde soğudum aracı elimden çıkarıcam aslında çok seviyorum arabamı sizlerde biliyorsunuz mazda gönül işidir.bağ kuruyoruz arabalarımızla aramızda bu güne kadar hiç yolda bırakmadı beni ama galiba bu araç bana yaramadı ya da dikkat çektiğinden nazara geliyor:(

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 - M3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. cana gelecek olan mala gelsin.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Büyük geçmiş olsun hocam, cana bir şey gelmemiş ya tesellimiz o olsun... Allah beterinden saklasın.

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Cok geçmiş olsun hocam. Allah beterinden saklasın, vardır bunda da bir hayır deyin...

-Mobil uygulamadan gönderildi-

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Çok geçmiş olsun, Allah yaşatmasın bir daha. Yangına sebep olan şey lpg regülatörü müymüş, ve neden yangına sebep olmuş var mı bir açıklama.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ben ilk defa böyle bir şey duydum... Sorunun kaynağı ne merak ediyorum...

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
geçmiş olsun ama mutlaka sebebi vardır sebebsiz yere bu sorunu yapmaz üzücü bir durum umarım ufak ayrıntılarla atlatırsınız tekrar geçmiş olsun ..

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Buyuk gecmia olsun gecenlerde sirket arabasi ile gebzeye giderken kaputu acik 206 yaniyordu belli yeni baslamis hemen durdum bagaji actim arabayi alt ust ettim arabada tup yok hic bisey yapamadim cok uzulmustum yardimci olamadim diye gecmis olsun

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
En azından iyi niyetini gösterdin, bazıları orada ölüyor olsan bile dipgaz yapıp geçiyor

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Mazdacilar hep iyi niyetli zaten bide bu iyi niyetimizi su istimal edip insani mal yerine koymasalar

aday

Sessiz
Geçmiş olsun, neyse ki kimseye bir şey olmamış.

Neyin sebep olduğunu ben de merak ettim, gelişmeleri paylaşırsanız yararlı olacaktır.

Üst Alt