Bayramda Nazara Göze Geldik

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Tüh geçmiş olsn. Hasar küçük ama meblası büyük.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Düzeltilir belki kaput...içinide açıp bakmadım motor aksamında hasar var mı bilmiyorum,gerçi 2 km falan sürdüm servise kadar götürdüm sıkıntı yoktu

Araç Markası
Peugeot 106 - 1994
Araç Renk ve Tip
Beyaz - 3 kapı
Düzelmez. Düzelsede çok kalın macun olur sürekli boya kalkar Hora geçmez. Kasko varsa sıfır yoksa çıkma ile değişsin.

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Benim 323 kazasına benzer bir kaza. Kasko varmı bilmiyorum ama inşallah radyatör ve ön panel takımında sıkıntı yokturdur kaput, panjur kesin değişir, tampon ise onarılabilirde.

Fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla ön yolcu koltuğunda bir bebek var. Eğer kaza anında bebek ordaydısa ve hava yastığı açmadıysa bence buna şükretmek lazım ve bunu göze alarak artık ön koltuğu bebek almamak lazım....

Tekrar geçmiş olsun, gelişmeleri bekliyoruz.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Çok geçmiş olsun, üzüldüm. Allah beterinden saklasın moral bozmaya gerek yok. Kaput yüksek ihtimal değişir kasko varsa. Yakup un dediği gibi ön panele zarar gelmemiştir inşallah.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Büyük geçmiş olsun... Allah beterinden saklasın... Cana gelmesin, mal her türlü tolere edilir...
@emirdede konu "Otomobilleriniz" bölümüne taşınmıştır...

Moderatörün son düzenlenenleri:

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Çok yavaş çarptım ya nasıl bu hale geldi anlamadım.arabayı aldığımdan beri hayrını görmedim zaten,milletin gözü üstümde.off arabaya bak uçak gibi bilmem ne deyip duruyorlar.elalem son model mercedes,bmw ile gezer göze gelmez.çok şükür bebeğe bişe olmadı,buda bize ders olur öne oturmayız artık.radyatörde akıntı falan yoktu ama bilmiyorum bir hasar var mı.servisin otoparkına bıraktım zaten.sabahta gittim baktım,iç kısımda zarar var mı diye ama açamadım kaputu.

Araç Markası
Peugeot 106 - 1994
Araç Renk ve Tip
Beyaz - 3 kapı
Keşke hiç olmasaydı ama kaskoda varsa çok sıkıntı değil. İnce işçilik gerektirmeyen bir çarpma. Dert etmeyin arabanızın eskisinden hiçbirfarkı olmadan kolayca yapılır. Arka panelde sadece Kaput kilidinin olduğu yerden hafif çekme.yapılır ve yeni parçalar üstüne takılır. Fotoları saklayın satarken bukadarcık kazadan dolayı Kaput değişti diye gösterirsiniz.

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
En kötüsünü düşünürsek ne kadarlık hasar çıkar sizce,bide ona canım sıkıldı şimdi10-15 binlik hasar çıkartırlar satarken laf anlatamam.bi sürede arabasız kalacaz Allah bilir ne zaman çıkar servisten

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Değişecek parçalar nedir acaba sadece kaput ve tampon değişip işçilik olsa maksimum 2500, sileceklere zarar geldi mi?

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
En kötüsünü düşünürsek ne kadarlık hasar çıkar sizce,bide ona canım sıkıldı şimdi10-15 binlik hasar çıkartırlar satarken laf anlatamam.bi sürede arabasız kalacaz Allah bilir ne zaman çıkar servisten
Hasar kaydi olaylari bana entresan geliyor hasar olabilir normal peki bu hasar nasil olmus nerde yapilmis nasil yapilmis aslin bunlar onemli bence kendi dusuncem
Degisen parca yenilenmis oluyor aslinda baktigimizda

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Şansızlığınız çarptığınız aracın arka tamponunun yüksek olması. Eğer yüksek olmasa o kaput o hale gelmezdi ve sadece tamponla kaayı kurtarırdınız. Şu anda gözüken kaput, panjur ve tamponla aracınz eski haline döner.

Moralinizi o kadarda bozmayın sonuçta büyük bir kaza geçirmemişsiniz. Aracı sattığınızda bu fotoğraflar işinize çok yarar. Hasar kaydınıda açıklamak için yeterli olur. Benim M6 da hasar kaydı var, hatta aldığımda bir 650 TL'lik bir kayıtta ben açtım ve ben hiç kafama takmadım. Sebebi aracın geçmişini komple bilmem ve hasar kaydınında basit birşeyden olması ;) Allah beterinden saklasın cümlemizi.

Üst Alt