Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bayramda Nazara Göze Geldik

Konu, 'Mazda 6' kısmında emirdede tarafından paylaşıldı.

1. emirdede

emirdede Katılımcı

2. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Tüh geçmiş olsn. Hasar küçük ama meblası büyük.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. emirdede

emirdede Katılımcı

Düzeltilir belki kaput...içinide açıp bakmadım motor aksamında hasar var mı bilmiyorum,gerçi 2 km falan sürdüm servise kadar götürdüm sıkıntı yoktu

4. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Düzelmez. Düzelsede çok kalın macun olur sürekli boya kalkar Hora geçmez. Kasko varsa sıfır yoksa çıkma ile değişsin.

5. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
  6. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Benim 323 kazasına benzer bir kaza. Kasko varmı bilmiyorum ama inşallah radyatör ve ön panel takımında sıkıntı yokturdur kaput, panjur kesin değişir, tampon ise onarılabilirde.

Fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla ön yolcu koltuğunda bir bebek var. Eğer kaza anında bebek ordaydısa ve hava yastığı açmadıysa bence buna şükretmek lazım ve bunu göze alarak artık ön koltuğu bebek almamak lazım....

Tekrar geçmiş olsun, gelişmeleri bekliyoruz.

7. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Çok geçmiş olsun, üzüldüm. Allah beterinden saklasın moral bozmaya gerek yok. Kaput yüksek ihtimal değişir kasko varsa. Yakup un dediği gibi ön panele zarar gelmemiştir inşallah.

8. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Büyük geçmiş olsun... Allah beterinden saklasın... Cana gelmesin, mal her türlü tolere edilir...
    @emirdede konu "Otomobilleriniz" bölümüne taşınmıştır...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Haziran 2016
  9. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Geçmiş olsun :(

10. emirdede

emirdede Katılımcı

Çok yavaş çarptım ya nasıl bu hale geldi anlamadım.arabayı aldığımdan beri hayrını görmedim zaten,milletin gözü üstümde.off arabaya bak uçak gibi bilmem ne deyip duruyorlar.elalem son model mercedes,bmw ile gezer göze gelmez.çok şükür bebeğe bişe olmadı,buda bize ders olur öne oturmayız artık.radyatörde akıntı falan yoktu ama bilmiyorum bir hasar var mı.servisin otoparkına bıraktım zaten.sabahta gittim baktım,iç kısımda zarar var mı diye ama açamadım kaputu.

11. ogzhn38

ogzhn38 Katılımcı

Araç Markası:
    1999 323f 1.8 Astina
    Araç Renk ve Tip:
    Gri - Hatchback
    Çok geçmiş olsun :(

12. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Keşke hiç olmasaydı ama kaskoda varsa çok sıkıntı değil. İnce işçilik gerektirmeyen bir çarpma. Dert etmeyin arabanızın eskisinden hiçbirfarkı olmadan kolayca yapılır. Arka panelde sadece Kaput kilidinin olduğu yerden hafif çekme.yapılır ve yeni parçalar üstüne takılır. Fotoları saklayın satarken bukadarcık kazadan dolayı Kaput değişti diye gösterirsiniz.

13. emirdede

emirdede Katılımcı

En kötüsünü düşünürsek ne kadarlık hasar çıkar sizce,bide ona canım sıkıldı şimdi10-15 binlik hasar çıkartırlar satarken laf anlatamam.bi sürede arabasız kalacaz Allah bilir ne zaman çıkar servisten

14. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    5-6 arası tahminimce.

15. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Değişecek parçalar nedir acaba sadece kaput ve tampon değişip işçilik olsa maksimum 2500, sileceklere zarar geldi mi?

16. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    Hasar kaydi olaylari bana entresan geliyor hasar olabilir normal peki bu hasar nasil olmus nerde yapilmis nasil yapilmis aslin bunlar onemli bence kendi dusuncem
    Degisen parca yenilenmis oluyor aslinda baktigimizda

17. ahmetdag

ahmetdag Katılımcı

Cok gecmiş olsun

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

18. emirdede

emirdede Katılımcı

Kaputu gördükten sonra sileceklere bakmak hiç aklıma gelmedi :)

19. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Şansızlığınız çarptığınız aracın arka tamponunun yüksek olması. Eğer yüksek olmasa o kaput o hale gelmezdi ve sadece tamponla kaayı kurtarırdınız. Şu anda gözüken kaput, panjur ve tamponla aracınz eski haline döner.

Moralinizi o kadarda bozmayın sonuçta büyük bir kaza geçirmemişsiniz. Aracı sattığınızda bu fotoğraflar işinize çok yarar. Hasar kaydınıda açıklamak için yeterli olur. Benim M6 da hasar kaydı var, hatta aldığımda bir 650 TL'lik bir kayıtta ben açtım ve ben hiç kafama takmadım. Sebebi aracın geçmişini komple bilmem ve hasar kaydınında basit birşeyden olması ;) Allah beterinden saklasın cümlemizi.

20. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Geçmiş olsun...

Sayfayı Paylaş