Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bağımsız Ege Projesi (BEP)

Konu, 'Mizah' kısmında domestos tarafından paylaşıldı.

1. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    “Ben sıkıldım arkideş bu memleketten, yetti gari Egemiz için demokratik özerklik mi neyii, ondan taleb ediyom.

- Memlekette başkan seçiyola, bizim vergileeemizlen puropaganda yapayo, Yozgatlının, Kastamonulunun, Urfalının oylarıylan başımıza geliyo, bizi yönetiyola. Yetti gari ulen!!!!!!!!!!! Hasta etmen adama.

- Ege’mizin gaynaklarına Kasımpaşalıların, Konyalıların, Yozgatlıların elinde mundar ettiler yıllardır. 10 sene önce Gayseri neydi şimdi ne oldu, bi bakın bakem. Bi de bunlara oy vermeyen şehirlere bak, yerinde sayıyo, bak İzmir’e.

- Konya’ya gider bu zihniyet, Yozgat’a gider de, Ege’ye gitmiyor arkideş, ben özerklik istiyom. Ege’yi Egeliler yönetsin gari!

- Haritamız belli, (bkz: 2014 CB seçimleri) komşulaamız Kuzey’de Çanakkale, Güney’de Antalya, Batı’da Yunanistan, Güneydoğu’da Afyon. (Afyon’u devletimize alamayız, yoksa senelerce G.Doğu sorunuyla uğraşırı, bissürü masraf olu, hiiiiiiiç gerek yok. Zaten sözde Egeli de olsa Konyalılarla daha iyi anlaşıyor onla.)

- Turizm vaa Bodrum, Çeşme bizde, sanayi vaaa, maden ocaklamız va. Tekstilimiz var, tarımımız va, sebze meyve bizde, dağlarımızdan yağ, bağlarımızdan bal akıpduru.

- Liman kentimiz İzmir, yurtdışıylan ticaretimiz zaten va. Ekonomi Bakanına Bubadağlı yaptıkmıydı iyi olu. Başkente İzmir yaparız. Şaraba zaten biz üretiyoz, kendimize vergi gomayız gari, o gadar da olsun arkideş.

- Enerji, elektrik sıkıntımız da olmaz, güneş de var rüzgâr da alla şükür.

- Angaralıların Soma’yı çalıştırıp birileri rant etsin, birilere bizim paramızlan seçimde beleşe kömür dağıtsın deye Egeli işçilemize öldürmeye gerek yok. Avrupalı Tekirdağlı arkideşlerimizi de gapütülasyon verdik miydi, şarabımızla rakıyı takas eder, gül gibi yaşaaaa gideriz ay oğlum ya.

- Nufus 11 milyon, iyi. Resmi dilimiz Dengizlice. Güzeeee.

- İnsanımız çalışkan, aydın, hoşgörülü, moderen.

- AB’yi bugün başvuram yarın üyeyiz.

- Purojemizin adı Bağımsız Ege purocesi (BEP)

:D

2. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Her şakanın altında bir gerçeklik payı vardır diyerek; "olur mu, olur" diyorum... :)

3. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Helâl olsun diyorum projeyi başlatana :)

-Mobil uygulamadan gönderildi-

4. mesut taşdemir

mesut taşdemir Katılımcı

Sonuna kadar destekliyorum bu projeyi :sopa:

5. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Espriydi gerçek oldu :)

6. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Hahahah olur mu olur valla :D

7. Dinçer

Dinçer Katılımcı

BEP: Bireysel Eğitim Planı milli eğitimde. :D

8. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Proje tutarsa, yeni projelere ön ayak olmuş olur (BKP) :)

9. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Şu haliyle hedeflenen de; tam bağımsızlık değil ancak eyalet sistemi gibi bir şey... ::)

10. Belash

Belash Sessiz

Desteklerim.

Arkadaş bu kadar mı farklı olur komşu iller. İzmir' den, Manisa'ya gidince farklı. Manisa' dan Uşak' a gidince farklı. Uşak'tan Afyon'a gidince farklı.

Afyon'dan sonrası hep aynı hep aynı...

11. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Komşu ili bırak Kerem, Aydın ile Nazilli 45 kilometre ve birisi il, diğeri ilçesi... Aralarında dağlar kadar fark var... ;)

Tabi aralarında dağlar da yok değil hani... :p

Sayfayı Paylaş