Mazda 3 BK (2003-09) Bagaja Giren Suyun Çözümü

eray45

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3 BK
Araç Renk ve Tip
Gri
Bizim kuzuda Nurullah usta elinde

Ekli dosyalar

• 3D965C6F-CE7C-4772-8F69-428E8DED7DBC.jpeg
    3D965C6F-CE7C-4772-8F69-428E8DED7DBC.jpeg
    561.8 KB · Görüntüleme: 75
  • EC77D330-063C-4838-B07D-637D18D85C87.jpeg
    EC77D330-063C-4838-B07D-637D18D85C87.jpeg
    459.8 KB · Görüntüleme: 71

eray45

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3 BK
Araç Renk ve Tip
Gri
Farların hizasından damla damla içeri giriyordu

Bütün mastikler elden geçti

Ali01

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Mrh arkadaşlar aracım şoför ve arka yolcu kısmı su dolmuş nerden ve nasil olduğunu bi türlü çözemedik taban halisini soktuk kurumaya bıraktık geçen sene de yağmurlarda bindim hic bir şey yoktu bu sene yağmur yağmaya başladı ici sırılsıklam nerden alabilir acaba

Ali01

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Aracın komple koltuklar taban halisini hepsini soktum dıştan su tuttuk be tavandan on kapi direğinin ordaki plastikten aşağı doğru su alıyordu sanrufun dibinde tahliye deliği tıkanmış temizledik ve tekrar dan su tuttuk aynı yerden su almadı on kapi diregindeki plastiği sökemedik airbag var diye korktuk ama inşallah sadece tikanikliktan dolayıdır

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Aracın komple koltuklar taban halisini hepsini soktum dıştan su tuttuk be tavandan on kapi direğinin ordaki plastikten aşağı doğru su alıyordu sanrufun dibinde tahliye deliği tıkanmış temizledik ve tekrar dan su tuttuk aynı yerden su almadı on kapi diregindeki plastiği sökemedik airbag var diye korktuk ama inşallah sadece tikanikliktan dolayıdır

Mazda 3 BK (2003-09) Sunroof Temizliği İçin Yardım

Sunroof kanallarının her daim açık olması gerekiyor... ;) Geçmiş olsun.

Ali01

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
An direk plastiği ni nasil sokebilirim airbag sıkıntı yaratmadan aracı komple dağıtmışken santur kanallarında bir sıkıntı varmı çatlak veya başka bir şey

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
An direk plastiği ni nasil sokebilirim airbag sıkıntı yaratmadan aracı komple dağıtmışken santur kanallarında bir sıkıntı varmı çatlak veya başka bir şey

Üst tarafı dışarı doğru çekin 1 - 2 cm gelecek geçmeli bi klips var sonrasında aradan bakın ince bi tornavıda ile çıkabilirsiniz.

Dikkat edin komple çıkmayacak il başda 1-2 cm sonrasında yukarı doğru çekiyorduk galiba yada bi tornavida ile klipsi çıkarıyorduk.

Yusuf Babacan

Sukutusu
Araç Markası
2009 Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Maalesef aracıma arkadan vurulması sonucu bizde aynı kervana girmişiz haberimiz sonradan tesadüfen bagaj temizliği yaparken oldu bi baktım tabiri caiz ise bagaj stepne bölgesinde balıklar yüzüyor,bırakın tamir edilirken ilgili yerlere mastik çekmeyi işaretli tahliye hortumlarını bile yerine geri sokmamışlar ahh ahh… Ayrıcalıklı araca biniyorsan Forum nimet. Tarif edilen şekilde söktüm tamponu gerekli yerleri mastikledim ve sorun halloldu.Teşekkürler mazdagaraj 5822058221

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Maalesef aracıma arkadan vurulması sonucu bizde aynı kervana girmişiz haberimiz sonradan tesadüfen bagaj temizliği yaparken oldu bi baktım tabiri caiz ise bagaj stepne bölgesinde balıklar yüzüyor,bırakın tamir edilirken ilgili yerlere mastik çekmeyi işaretli tahliye hortumlarını bile yerine geri sokmamışlar ahh ahh… Ayrıcalıklı araca biniyorsan Forum nimet. Tarif edilen şekilde söktüm tamponu gerekli yerleri mastikledim ve sorun halloldu.Teşekkürler mazdagaraj Ekli dosyayı görüntüle 58220Ekli dosyayı görüntüle 58221
Geçmiş olsun. :harika:
Guzunun rengi çok güzel, kazasız belasız günlerde kullanmak nasip olsun inşallah.

Üst Alt