Mazda 3 BK (2003-09) Bagaj Kapağı Kilit Sorunu ve Çözümü

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
P+el freni denedinizmi?

El freni çekince ekranda uyarı ışıgı yanıyor demi?

tugba

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz Sedan
El freni çekince uyarı ışığı yanıyor p ye de aldım araç çalışırken açılmıyor...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
"P" konumunda, el freni çekik halde düğme açar Tuğba Hn, emin misiniz bu şekilde açılmadığına?

tugba

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz Sedan
"P" konumunda, el freni çekik halde düğme açar Tuğba Hn, emin misiniz bu şekilde açılmadığına?

Şimdi denedim ahaha açılıyor bu adamlar hakikaten komikler esparka 7 aydır her gidişimde söyleniyorlar
Hayır bendede sıkıntı bir bak degıl mi :) teşekkürler tekrar yordum gereksız yere

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Şimdi denedim ahaha açılıyor bu adamlar hakikaten komikler esparka 7 aydır her gidişimde söyleniyorlar
Hayır bendede sıkıntı bir bak degıl mi :) teşekkürler tekrar yordum gereksız yere
Ben diyorum mazdayı sahibi bozaar :) yada bozuldu sanır :)

tugba

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz Sedan
Ben biraz geç öğrenirim beyler:) bir de kendım denemem ,adamlar yapamadı ya demek ki olmuyor deyip tipik Türk olarak çare ararım:) ahaha 7 aydır her avm girişi p ye alıp el frenını çektıgım halde açamayan personele buradan saygılar ama tüm alkışlar benim :):)

eray45

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3 BK
Araç Renk ve Tip
Gri
2004 Mazda 3 aracım var ve aracın yeni tanıyorum . Sorum olacak bagajı içerden açan düğme yok kumandadan açılır mı ? Benimki sadece bagajdaki düğmeye basınca açılıyor

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
2004 Mazda 3 aracım var ve aracın yeni tanıyorum . Sorum olacak bagajı içerden açan düğme yok kumandadan açılır mı ? Benimki sadece bagajdaki düğmeye basınca açılıyor
hocam kumanda dan açılmıyor.sadece dediğiniz gibi bagajda ki düğmeye basınca açılıyor.
ama biz şöyle bir şey yaptık..
Mazda 3 BK (2003-09) - İçeriden Bagaj Açma Butonu Ekleme

ama kumanda ya işlem yapılarak kumanda dan da açılıyor diye biliyorum.

ayhan1453

Sessiz
Araç Markası
2005 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Hayirli gunler arkadaslar. iki yil once @kadir yardimlariyla icerden buton cekmistim. Bugün buton a bastigimfa hicbir hareketlilik yok. Bunun sigortasi oluyor mu oluyorsa yerini bilen var mi . tesekkurler.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Hayirli gunler arkadaslar. iki yil once @kadir yardimlariyla icerden buton cekmistim. Bugün buton a bastigimfa hicbir hareketlilik yok. Bunun sigortasi oluyor mu oluyorsa yerini bilen var mi . tesekkurler.
Kapağa çıkan körük içini kontrol edin.

FiL3MAN

Sessiz
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
bende 2006 var kumanda yaptırdım kumandadan açılıyor. Şuan sorun sadece kumanda açıyor ne düğmeye basınca ne de düğmeye anahtar takınca açılmıyor. anahtar sokup çevirince kapı kilitleri açılıp kapanıyor ama bagaj açılmıyor. Düğmeye basınca açılması için şifrenin mi değişmesi lazım tavsiye var mı? bir de anahtar neden açmaz

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
bende 2006 var kumanda yaptırdım kumandadan açılıyor. Şuan sorun sadece kumanda açıyor ne düğmeye basınca ne de düğmeye anahtar takınca açılmıyor. anahtar sokup çevirince kapı kilitleri açılıp kapanıyor ama bagaj açılmıyor. Düğmeye basınca açılması için şifrenin mi değişmesi lazım tavsiye var mı? bir de anahtar neden açmaz
Uç açtırdınız ama tanıtma işlemini yaptırmadınız diye anlıyorum.

Üst Alt