Babalar Günü

Tüm forumda ki babaların ve baba adaylarının babalar günü kutlu olsun. Eşleri ve çocukları ile mutlu mesut yıllar diliyorum.

Discovery cihazımdan gönderildi

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
İyi dikeklerin için sonsuz teşekkürler... Babalık payesini elde edenlerin Allah işini gücünü rast getirsin inşallah.

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Genç ve yaşlı çınarlar ,gölgenizde güvenle koruduğunuz bilgeliğinizle yol gösterdiğiniz ,sabır taşının bile çatladığı durumlarda sabrınınızı şefkatinizle harmanlayarak kucakladığınız en küçüğünden en büyüğüne eclatlarınızın adına Babalar gününüzü kutlarım..

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Teşekkürler... Allah babalara güç kuvvet versin.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Baba'ların genel durumu bu işte... :) Her şeyi yapar, eder, bulur buluşturur ama yılda bir gün bile kendilerinden esirgenir... :(

Tüm babaların gününü tebrik etmek için bir gün rötarlıyız çünkü bizde unuttuk iyi mi? Yani top yekün forum olarak unuttuk.

Babalık payesine ulaşmış tüm babaların Allah yardımcısı olsun diyerek bir nebze olayı kurtarayım bari. :) Sağlıcakla nice nice güzel günlerde babalarımız, babalarınız ile olmak dileklerimle...

Araç Markası
KİA SEPHİA
Araç Renk ve Tip
PETROL MAVİSİ
3 aylık oğlum var babalar günümü kutladı Babalar günümü kutlar mısın dedim o da bişeyler mırıldandı öylece kabul ettim bende :)

Tüm Babaların Babalar günü kutlu olsun aileniz ve evlatlarınızla nice senelere

Moderatörün son düzenlenenleri:

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Az daha gülmekten paylaşamadım, sinirlerim bozuldu :D

Ali Ağaoğlu’na oğlu Alican, kızı Sena ve damadı Koray Kırcal Babalar Günü hediyesi olarak 1.5 milyon Euro’ya (6 milyon TL) Rolls Royce aldı!

DCmIQWsXYAAJROG.jpg