Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Astina'ma Şoför Tarafı Ayna Lazım

Konu, 'Alınık - Yedek Parça & Aksesuar' kısmında individual tarafından paylaşıldı.

1. individual

individual Sessiz

herkese selamlar.
    çıkma ayna takılı olan aracımın şoför tarafı aynası üç vidanın tuttuğu parçanın kırılması sonucu (parça zaten önceden işlem görmüş, yapıştırılmış) bağlantı yerinden koptu ve kablosuyla sallanmaya başladı.

Bir adet aynaya ihtiyacım var. Yan sanayi iyi bir marka arıyorum.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. :)

Ekli Dosyalar:

2. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    [member=15]individual[/member] abi net birşey bulamadım yarın tekrar araştıracağım ;)

3. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Ankara Yıldız Sanayide bulabilirsiniz tahmince. Sayısız hurda araç var. Telefonla birkaç çıkma parça satan esnafa sormayı deneyin...

-Mobil uygulamadan gönderildi-

4. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    İvedik Organize de bulunabilir, belki. Abimin focusunda da aynı şeyi yaşadık, ayna üç ana parçadan oluşuyor, sadece kapıya monde edilen yerde ki tırnaklar kopmuştu diğer yerler sağlamdı. Servis biz komple yeni ayna takarız (fiyatı da 1000 civarı bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam) deyince kaskoyu bozdurmaya gerek duymadı hiç, Ankara ya geldiğinde Şaşmaz da bir Ford ustası 10 dk da halletti, lehim&kaynak vs bir şeyler yapıp taş gibi yaptı. Belki aynı şeyi uygulayabilirsiniz tam olarak nereden kırıldığını bilmiyorum ama.

5. individual

individual Sessiz

ayna zaten önceden işlem görmüş yani tamir edilmiş. şu anda yapıştırılacak parçası da kayıp.yani parçaları bir araya getirdiğim zaman uyum olmuyor, belli ki arada bir iki parça kopmuş kaybolmuş. Zaten sağa-sola bükülmüyorduda. Sanırım yeni bir taneye ihtiyacım var.

Diyarbakırın kulp ilçesine atandım üç hafta önce. bulunduğum ilçede parça falan yok. İnternetten bakıyorum ama yanlış parça da gelsin istemiyorum.

6. Adem Usta

Adem Usta Mazda Ekinci Özel Servis Usta

slm geçmiş olsun 212 589 84 60 bülent bey ile görüşün slmmı söyleyin yardmcı olucaktır ..

7. individual

individual Sessiz

Adem usta teşekkür ederim ilginiz için. az önce aradım. var dediler. Elektrikli olduğunu ama ısıtmalı olup olmadığını bilmediklerini, "adem ustaya biz göndermiştik bi ona sorun" dediler. Ben de size sorayım. Sizin aldıklarınızın ısıtmalı özelliği var mıydı?

8. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
  9. individual

individual Sessiz

sağolsun her konuda herkese yardımcı oluyor.

10. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Var mı bir gelişme bu konuda, bulabildiniz mi?
    [member=15]individual[/member]

11. karardvn

karardvn Aktif

evet abi sorun halloldu yan sanayi bulmuştu yanlış hatırlamıyorsam oto veyselden bulmuştu

12. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Sorun çözüldüğü için foruma uğramıyor demek... :) Bir daha sorun oluşana kadar tabi... :D

13. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Anlaşıldı merkez

14. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
    individual yani ferdi yakin zamanda diyarbakira tahini cikti doguya ilk giden icin bazi sikintilar ve zorluklari var tabiki ve mesgul bu aralar avukati olarak ben yazim dedim ama gecenki konusmamizdan sonra sanirim hava filtresi borusu lazim gelir yakinda pek yakinda

15. individual

individual Sessiz

ilgilenen herkese teşekkürler. aynayı oto veyselden buldum. ama daha takıp denemedim bile. çünkü önceki kırılanı tamir ettim. taktım hala onunla duruyorum. bakalım nereye kadar gidecek.

Bu arada Kadirin dediği gibi bazı nedenlerden dolayı pek foruma takılamadım. Aslında ara sıra bakıp çıkıyorum. Beni mazur görün :)

16. Devamsızlık çizelgesi yapalım diyorum ben..

17. individual

individual Sessiz

Hergün yoklama alınsın. zaten hergün yaptığım iş :)

18. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Geçmiş olsun abi :)

19. individual

individual Sessiz

Teşekkürler Oguzhan ;)

Sayfayı Paylaş