Asistans Hizmeti Olan Trafik Sigortası

Araç Markası
2011 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Dizel Toruing
Yeni aracıma trafik sigortası yaptıracağım, ama asistans hizmeti olan poliçe almak istiyorum. Bildiğiniz, kullandığını, çok fazla öpmeyen sigorta şirketi var mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tutar çok fazla olursa şayet ; modacar web sitesinden 100 liralık alışverişe 1 yıl yol yardım hediye ve kapsamıda çok iyi.

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
murat çok fazla güvenme 100 tl ye sigorta işini hatta sigorta şirketini ara mümkünse konuşmalarını telefona kaydet nasıl bir hizmet veriliyor iyice etüt et derim

Moderatörün son düzenlenenleri:

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Sigorta ve uygun fiyat kavramlarını bu ülke çöpe atalı çok oldu hamdolsun... :) 100 liralık alış veriş yap daha mantıklı bence... Yol yardım hizmeti bedavaya gelecek neredeyse...

Sigorta da; yol yardımı istiyorum dediğin an fiyat emin ol 100-200 TL den fazla artabilir.

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Axa sanirin 30tl ekstra ile 1 kerelik yol yardimi veriyordu

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Nisandada benim sigorta bitiyor bakalim ne olacak

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç Markası
2011 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Dizel Toruing
Gün geçtikçe zam geliyor ben aralıkta 750 ye yaptırmıştım şubatta 815 e yükseldi şimdi yaptırmak istesem tekrar 850 felan çıkar heralde. geçen sene 310 liraya yaptırmıştım.
Sigortacının tahminine göre 500-600 TL arası çıkar sana diyor ama yarın net belli olur :)