Mazda 323 BA (1994-98) Arka Helezon Vurma Sorunu

ÜMİT ZEREN

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 Familia 1,5
Araç Renk ve Tip
Gri
Arkadaşlar araca 4-5 kişi bindiğimizde kasis veya çukurlardan geçerken arka dan küt küt vuruyor sebebi nedir helozonlarsa hangi modeller uyar lütfen yardım...

Moderatörün son düzenlenenleri:

Omer23

Sessiz
Araç Markası
1998 Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Mavi
İyi akşamlar 97 model aracımda arka tarafa iki üç kişi binince badallardan geçerken veya virajdan dönerken aşırı derecede bir ses geliyor araba direk lastiğe sürtüyor zaten ses de öyle geliyor böyle demire değerde uğultu sesi gelir gibi sanayiye götürdüm kimi amartisor dedi kimi helezon yayları ve viraj lastiklerinden dedi anlayamadım bende amartisor olsa çukurlardan dahi geçerken sert vurur diye düşünüyorum, birkaç konuya burda denk gelmiştim arka koltukta bir vidanın yanlış montajından böyle olabilir diye o konuyu aradım ama bulamadım o yüzden yeni konu açtım, videoyu bırakıyorum buraya dostlar anlayan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Video

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İyi akşamlar 97 model aracımda arka tarafa iki üç kişi binince badallardan geçerken veya virajdan dönerken aşırı derecede bir ses geliyor araba direk lastiğe sürtüyor zaten ses de öyle geliyor böyle demire değerde uğultu sesi gelir gibi sanayiye götürdüm kimi amartisor dedi kimi helezon yayları ve viraj lastiklerinden dedi anlayamadım bende amartisor olsa çukurlardan dahi geçerken sert vurur diye düşünüyorum, birkaç konuya burda denk gelmiştim arka koltukta bir vidanın yanlış montajından böyle olabilir diye o konuyu aradım ama bulamadım o yüzden yeni konu açtım, videoyu bırakıyorum buraya dostlar anlayan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Video
Mesajın ilgili/benzr konuya taşınmıştır.

Omer23

Sessiz
Araç Markası
1998 Mazda 323 1.5
Araç Renk ve Tip
Mavi
Teşekkür ederim, eski tarihli yazılmış ama stoper ne oluyor araştırdım ama öyle bı parca bulamadım takozlarda sağlam diye biliyorum ben, bu arada arka tarafa get attım yine kesmedi daha fazla oldu gibi

Videoyu buraya bırakıyorum

Son düzenleme:

Üst Alt