Mazda 323 BG (1989-94) Arka Amortisör Değişimi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Teşekkürler :)

Her Fırsat Gördüğümü Paylaşıyordum Sizlerle de Bunu Paylaşamadım kendime aldım :D:D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bu arada önden çıkan maysan amortisörler bi yıl önce sıfır alınmıştı. sol önden çukurlarda hafif bi lıkırtı sesi sesi geliyordu. Herşeye kıl tüy oldugum için beni rahatsız ediyordu o yüzden değiştim. Amortisörler sağlam ama birinden işte öyle lıkırtı geliyor vuruntu değil hani.

Forumda aynı araca sahip ön amortisörlere ihtiyacı olan birisi varsa ona vermek istiyorum. İhtiyacı olan varsa benimle irtibata geçebilir ama gerçekden ihtiyacı olan birisi. Gerçi ihtiyacı olmayanda alıp satmak için isteyebilir tabi ama oda o kişinin vicdanına kalmış. umarım ihtiyacı olan birine vermiş olurum :):)

Hamd olsun bu düşünceye sahip birisi forumda yok, o konuda gönlünüz ferah olsun, o düşüncede olan da burada barınamıyor zaten, Mazda nın yan sanayiye gösterdiği tepki gibi oluyor, bünye kabul etmiyor :D

polat1989

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 323 GLX
Araç Renk ve Tip
A.Füme / 1.6 Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hamd olsun bu düşünceye sahip birisi forumda yok, o konuda gönlünüz ferah olsun, o düşüncede olan da burada barınamıyor zaten, Mazda nın yan sanayiye gösterdiği tepki gibi oluyor, bünye kabul etmiyor :D

Mazdalı Sübliminal Mesajlarda bi Başka oluyor :D :D

Üst Alt