Araçlarınızın İsimleri

Araç Markası
Mazda6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
Benzer bir konu varmı göremedim,varsa çok kızmadan bana yok edersiniz bu konu başlığını :)

Büyük bir çoğunluğumuz araçlarımızı severek aldık diye düşünüyorum (zorla Mazda ya binen yoktur sanırım) yaşam amacımız olmasa da hayatımızda önemli bir yer tuttukları gerçeğini göz ardı edemeyiz işte tam buradan gaza gelerek direk soruyorum aracınıza ne ad verdiniz :)

Yurtdışı forumlarda ad bulamayanlar için şöyle bir formül mevcut aracınızın rengi+evcil hayvanınızın adı
önceki aracımın adı bu formüle göre Silver Hero idi,şimdikinin ise GOKU (Dragon Ball karakteri)

Evet beyler sizinkiler nedir :)

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Önceki 626'ya hiç düşünmediğim bir anda sahip olmamdan ve bolca şükretmemden dolayı "Şükrü" demiştim...

Şimdikine de; renginden dolayı "gınalı guzu" dedim...

:)

Ayrıca; konu kızılmayacak gibi değil... Neden daha önce açılmamış ki? :) :)

Araç Markası
Mazda 6 2010
Konu çok güzel olmuş. Bazi nesnelere karşı bir çocuk gibi duygusal bag kurarım ve her ne kadar cansız olsalar da ruhlari var olduğuna inanırım. Cansiz da olsalar, bizim onlara davranış şeklimize göre onların da bize öyle cevap verdiğini düşünür ve hissederim. Bu yüzden, sahip olduğum gitarlarin ve arabalarin adları oldu hep. Şu anki akustik gitarimin adı Zirzop'tur mesela :)

Mazda 3(siyah): Karaoglan
Mazda 626(gümüş gri): Küheylann (hissettirdiklerinden dolayı özellikle çift n ) :)

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Benim isimler klasik :)
Eski aracım VW Bora idi ve hitabım "Düldül"dü.
Yol ayrımına geldiğimiz mevcut guzu ise 99 Bora'dan sonra oldukça atik geldiğinden Gri-Şimşek olarak gönüllerdeki yerini aldı.