Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Araçlarınızda Renk Tercihiniz Nedir?

Konu, 'Otomobillerimiz' kısmında domestos tarafından paylaşıldı.

?
  1. Sarı

20,8%
  2. Lacivert

8,3%
  3. Siyah

20,8%
  4. Kırmızı

6,9%
  5. Gri ve Tonları

20,8%
  6. Beyaz

4,2%
  7. Bordo

9,7%
  8. Kahverengi

5,6%
  9. Mavi

1,4%
  10. Yeşil

1,4%
  11. Diğer

oy sayısı 0
    0,0%
  12. Turkuaz mavi ile kıvamlandırılmış Kalahari Bej'i

oy sayısı 0
    0,0%
  1. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Sahip olduğunuz araçların rengi nedir?

2. msone26

msone26 Katılımcı

Beyaz ve gri hariç iç aksam ile uyumlu tüm tonlara açığım. Şimdiki aracım siyah

3. aytacesen

aytacesen Katılımcı

Her ne kadar sahip olduğum araç mavi olsa da ilk tercihim beyaz-metalik gri ikilisinden biri olurdu:)

4. msone26

msone26 Katılımcı

Benim aracı alırken senin aracın rengini cok aradım. Burda (Samsun) buldum ama iç döşeme krem mi beyaz mı öyle bir deri döşemeydi almadım. Bence senin aracın rengi çok tatlı hatta piyasada gördüğüm en tatlı mavi ton.

5. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Mazda kullandığı renklerin tonlarını çok çok iyi seçiyor, hiç beğenmediğin rengin bile cazip tonunu buluyor... Aklımda kaldığı kadarıyla bir muhabbet esnasında mazda renklerinin 5 ayrı karışım ile elde edildiği söylenmişti.

meriç bunu beğendi.
  6. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Mazda skyactive kasada ki kırmızı rengi gördüğümde tabularımı yıktım, normalde beyaz ilk tercihimken şimdi uçuk renkler daha hoş gelmeye başladı bana, hiç sevmediğim renk gri ve tonları

7. msone26

msone26 Katılımcı

Al bendende o kadar. O nasıl bir kırmızı yaa resmen çenem düştü aracı görünce birde merso yapıyor kırmızı işini. Beyaz binepzede gri tam şirket arabası ayar oluyorum. Neymiş çizik belli olmazmış...

meriç bunu beğendi.
  8. Özgür

Özgür Katılımcı

Araç Markası:
    2011 - Axela
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli Beyaz-AT
    Beyaz.

9. mtutun

mtutun Üstad Üstad

Mazda gerçekten boya konusunda ilginç bir firma, hiç kullanmam dediğim renkleri bana sevdiriyor. Klasik bir adam olarak 1990'dan beri siyah ve gri araç almışımdır. Bunun tek alternatifi 1 adet mavi, 2 adet de bal köpüğü (şampanya yazıp forumun ruhsatsız içki muhabbeti yapmaktan başını derde sokmayayım) 2.el olarak aldım.zaten bal köpüğü olanın sonuncusunu da hanım kullanıyor.

Hele ki kırmızı, sarı hiç binmezdim. RX8 alırken de önce siyah, olmazsa beyaz diye yola çıktım. Satıcı deli gibi ısrar etti, bu aracın en güzel rengi bu diye. Ve ne yaptı etti, beni ikna etti. O günden beri hep kırmızı otomobil kullandım. Şu anki 2 aracım da kırmızı ve sana yakışmıyor veya güzel değil diyen bir kişi olmadı. Aksine herkes çok beğeniyor...

Diyorum ki, gerçekten çok bakımlı, cilası sürekli yapılır vaziyette tutacaksanız, mutlaka canlı renkler kullanın, şimdi çok moda ve Mazda da bu konuda çok iyi. Az bakan, sadece sürenlere de beyaz ve açık gri tonları iyi.

meriç bunu beğendi.
  10. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Benim aracın değişik bir rengi var bazen bakıyorum kahve rengi bazen bakıyorum şampanya bazen de gümüşe kaçıyor. Ruh haline göre renk değiştiriyor sanırım :D

meriç bunu beğendi.
  11. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Kırmızı ve kahverengi tonlarına hele ki iç döşemesi de kahverengi tonlarındaysa bayılırım:)

meriç bunu beğendi.
  12. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Hakikaten senin Speedy i çözemedim ben de.

13. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Beyaz ve grinin tonları özellikle tercihimdir lakin istediğim aracı bulamadı mı mecburiyetten koyu renkte tercih edebiliyorum. Şu an civic in rengi şampanya en son 1 ay önce yıkamışımdır ;D seviyorum açık rengi...

14. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Şampanya güzel. Benim aracın boyasında aynı zamanda gümüş metalik renkte var. Kötü yanı tozlanınca boya soluk cansız duruyor. Temiz tutmak lazım devamlı.

15. Murat

Murat Yılmaz

Araç Markası:
    Mazda Atenza - 07
    Araç Renk ve Tip:
    Gümüş Gri
    Bundan sonra ki aracım siyah hariç her renk olabilir :)

16. Cherkess

Cherkess Sessiz

Aracım Gümüş gri ama Subaru daki gümüş gri öyle VW boraların grisinden değil.
    Bundan sonra renk çok farketmez ama şampanya ve bej sevmiyorum.

Özgür Kızılkaya

17. aytacesen

aytacesen Katılımcı

Rengi gerçekten çok tatlı seviyorum ama kiri,tozu,çiziği çok belli ediyor.Hele bir de yazın arabanın içi kavruluyor.Açık renkteki araçlarda bunlar çok göze gelmiyor:)

18. karardvn

karardvn Aktif

beyaz araba her zaman daha iyidir diye düşünüyorum ama sevdiğim renk şampanya füme ve gri tabi her renk her araba da güzel durmuyor bence :-\

19. atsızbey

atsızbey Katılımcı

Tabiiki kırmızı-beyaz TÜRKİYE:)

20. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Son model araçlara kırmızı çok yakışıyor.

Sadece Mazda değil Mercedes, Audi değil Clio'nun bile kırmızısı hoş duruyor.
    Bende yeni bir araç alacak olsam kırmızı tercih ederdim

-Mobil uygulamadan gönderildi-

Sayfayı Paylaş