Aracınızdan Memnun musunuz?

DrOkan

Katılımcı
Aracımdan son derece memnunum. Tamamen spontan gelişen 2 diyaloğu paylaşayım.
Bir arkadaşımın 2010 model Passat c.line dsg 1.6 benzinli aracına bindim. 50bin km yapmış. Aracından memnun. Ne kadar yakıyor dedim. Hemen sehirlerarası 6-6.5 civari dedi. Ben de onu boşver s.ici ne yakıyor dedim. 12-13 ten az değil dedi. Aracınin 2015 i 116 bin tl gibi birsey dedi.
Mercedes leri pek bilmem. Fikrim olsun diye bir iki araca baktım. 2010 model E 250. Aracin kabin içi pek heyecanlandırmadı beni. Özellikleri ise Mazda 6 ile ayni. 2010 model Fiyatlar 125-150 civarı.
Allah'a sukur mazda sahibiyim dedim.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Her şartta yol Mazda ya çıkıyor zaten hocam...

İyi ki Mazda var diyorum, yoksa bu fiyatlara bu donanımda arabaya sahip olmamız mümkün değil...

Çok şükür rutin bakımları dışında beni hiç üzmedi gınalı guzum...

:)

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
mazda....huzur ve guven veren bır araba...ama konu mazda olunca insanın canı cok cabuk sıkılıyor.insanı uykusuz bırakıyor...gecen gun tampona imamın keçilerin bırısı arka ayaklarının uzerıne dıkılıp ön patılerını vurdu....tampon cıft cızgı olacak sekılde cızıldı...canım sıkıldı,,,,çoban imamm:mad:

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
bülent zenon ıcın sıte linkı yolla bana..4300 yada 5000 amper olacak....netten sıparıs verim

Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
mazdadan memnun olmayan çok azdır o azınlık grupta ya başka araç kullanmamıştır yada pert bir mazdayla karşılaşmıştır .. millet başka markalarda büyük sorunlarla uğraşırken mazdacılar şurasından tık sesi burasında çıt sesi gibi muhabbet arızalarla uğraşır..yalan mı ? :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
mazdadan memnun olmayan çok azdır o azınlık grupta ya başka araç kullanmamıştır yada pert bir mazdayla karşılaşmıştır .. millet başka markalarda büyük sorunlarla uğraşırken mazdacılar şurasından tık sesi burasında çıt sesi gibi muhabbet arızalarla uğraşır..yalan mı ? :)
Çok doğru tespit, şuradan tıkırtı mı geldi, buraya şöyle bir aksesuar mı daha güzel olur şeklinde derdimiz şükür

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Mazda'dan memnun değilim piyasada az olduğundan gören soru yağmuruna tutuyor. Geçen Sivas'ın ilçesinde 20 dakilalık molamda 2 ayrı kişi arabanın başına dikildi ve soru yağmuru...Altı üstü 15 yaşında araba. Polis çevirmesinden çok vatandaş çeviriyor. Yeni M6 alsam ne yaparım bilmiyorum.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Mazda'dan memnun değilim piyasada az olduğundan gören soru yağmuruna tutuyor. Geçen Sivas'ın ilçesinde 20 dakilalık molamda 2 ayrı kişi arabanın başına dikildi ve soru yağmuru...Altı üstü 15 yaşında araba. Polis çevirmesinden çok vatandaş çeviriyor. Yeni M6 alsam ne yaparım bilmiyorum.
Al ki 40 kişi durdursun

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
Aracımdan son derece memnunum. Tamamen spontan gelişen 2 diyaloğu paylaşayım.
Bir arkadaşımın 2010 model Passat c.line dsg 1.6 benzinli aracına bindim. 50bin km yapmış. Aracından memnun. Ne kadar yakıyor dedim. Hemen sehirlerarası 6-6.5 civari dedi. Ben de onu boşver s.ici ne yakıyor dedim. 12-13 ten az değil dedi. Aracınin 2015 i 116 bin tl gibi birsey dedi.
Mercedes leri pek bilmem. Fikrim olsun diye bir iki araca baktım. 2010 model E 250. Aracin kabin içi pek heyecanlandırmadı beni. Özellikleri ise Mazda 6 ile ayni. 2010 model Fiyatlar 125-150 civarı.
Allah'a sukur mazda sahibiyim dedim.
şehir içi 12-13 lt. bu ne biçim das auto arkadaş?:) benim iri guzu ş.içi 8.5- 9'u henüz geçmedi.

Üst Alt