Aracınızda Navigasyon Sistemi Var mı? (ANKET)

Aracınızda Navigasyon Sistemi Var mı?

• Kullanılan toplam oy
    94

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Size yol tarifi yapan sanal yardımcınız var mı?

[member=5]Hakan_Emre[/member] buyur... :D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Navitech ürünü var aracımda, navigasyon var ama dokunmatiği çok kötü olduğundan akıllı telefondan navigasyon kullanmayı tercih ediyorum

mcmelankolia

Aktif
Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Hayır Yok.. Tek Yola Çıkacaksam Maps a Bakıyorum..Önemli Noktaları Not Alıyorum.. Düğün Ve Cenazeye Giderken Babamla Beraber Gidiyorum..Sürümü Biraz Eski Ama Olsun.. :) (13 Senedir İstanbul Trafiğinden Uzak) Genel Olarak Yakın Noktaya Götürüyor..Sonrası Sora Sora Bağdat..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayır Yok.. Tek Yola Çıkacaksam Maps a Bakıyorum..Önemli Noktaları Not Alıyorum.. Düğün Ve Cenazeye Giderken Babamla Beraber Gidiyorum..Sürümü Biraz Eski Ama Olsun.. :) (13 Senedir İstanbul Trafiğinden Uzak) Genel Olarak Yakın Noktaya Götürüyor..Sonrası Sora Sora Bağdat..

Eski toprak işi; tamamen mekanik ve fonotik... :D

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Düşüncem var ama aynı kalitede ses görüntü memnuniyet verip vermeyeceği konusunda tereddütlerim var...Birde işlevi fazla olan cihazların arızaya düşme ihtimali daha yüksek olduğundan dolayıda tereddütlerim var ne kadar basitse o kadar sağlam ne kadar teferruat o kadar sıkıntı birde bilindik markalar kadar kaliteye sahip değilse paramı çöpe atmaktan korkuyorum...

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Her seferinde almayı düşünüp araştırıp son aşamaya geldiğimde vazgeçtiğim cihazdır kendisi :)
İstanbul içi pek sorun olmuyor bir şekilde yollar bulunuyor ,şehir dışına çıkarsak ıpad fazlası ile işimizi görüyor.Bazen yolu şaşırsak da bugüne kadar hep iyi ki bu yola girmişiz dedik :)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
akıllı telefonu olanlar için çok gerek yok bence, ancak hem navigasyon hem de multimedya cihazı bir arada olan zımbırtılar faydalıdır O0
ama bende ne akıllı telefon ne de navigasyon var, haritadan bakıyorum gideceğim yere, kendimce kafamda çizmeye çalışıyorum

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tamamen gara düzen diyosun... O0

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Sağolsun apo navigasyon cihazınıda takmış araca. Memlekette pek kullandığım yok ama uzun yola çıktımı çok işime yarıyor. Gerçi şimdiye kadar iphone ile idare ediyordum bundan sonrada navitech ile yola devam.

Hoşuma gitmeyen tek yanı şekli

big_crop_NX-145R_00.jpg

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bende tomtom var, uzun yol için yandexten daha iyi ama şehir içinde trafik için yandex candır.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Cepden yandex nav kullaniyorum arada beyni sulanip devamli U donusu almami soyluyor ama olsun ideal.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Cepden yandex nav kullaniyorum arada beyni sulanip devamli U donusu almami soyluyor ama olsun ideal.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geçenlerde bi Bodrum gezmesi yapalım dedik, benim Next navigasyon da sapıttı... Sanırım ayarları ile ilgili; otoyollar ana güzergah seçili ve ben otoyoldan gitmediğim için illaki otoyola yönlendirmeye kalktı, dönüşte de hiç bir ayar yapmamış olduğum halde, ısrarla kilometre olarak kısa ama dağ bayır yollarına yönlendirdi... Var bi püf noktası ama üzerine düşmedim.

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Geçenlerde bi Bodrum gezmesi yapalım dedik, benim Next navigasyon da sapıttı... Sanırım ayarları ile ilgili; otoyollar ana güzergah seçili ve ben otoyoldan gitmediğim için illaki otoyola yönlendirmeye kalktı, dönüşte de hiç bir ayar yapmamış olduğum halde, ısrarla kilometre olarak kısa ama dağ bayır yollarına yönlendirdi... Var bi püf noktası ama üzerine düşmedim.

cihazı güncelle belki ondandır

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
cihazı güncelle belki ondandır
Cihaz güncel abi o konuda sıkıntı yok ama kendi kafasına göre mi hareket ediyor anlayamadım... İlk rotada otoyaldan gitmedi bu diyerek ikinci rotada beni en kısa yere mi yönlendirdi diye düşündüm...

Ayrıca; ilk aldığımda çok kısa bir sürede uyduya bağlanıyordu, ilk güncellemeden sonra bu süre 4-5 dakikaya kadar uzar oldu, esas sorunum bu ama Kocaeli deki gibi çok sık kullanma gereği duymuyorum, daha önce hiç gitmediğim yerler için açarsam açıyorum, alışık olmadığım için de; sesi rahatsız ediyor beni... :)

Üst Alt