Aracınızda Hata Varmı? Servis Bülteni Yayınlandımı?

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
İngilizcesi iyi olan arkadaşlar 2012 mazda 3 dizel için olanları tercüme etse anlardık.Ben siteye girdim ama hicbir şey anlamadım.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Açılan sayfada aracınızın model yılını bir altından markasını bir altından da modelini seçip go diyorsun, açılan sayfada Service Bulletins i tıklayınca servis bültenlerini çıkarıyor. Zaten Chrome dan açarsanız sayfayı çevirme şansınız oluyor.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
benim araç içind e benzin filtresi için geri çağrılma görünüyor ama çok da anlamadım
spx filtran yazıyor üretici

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Bu site amerikan hükümetine bağlı bir birimin sitesi. Buradaki geri çağırma müşteri şikayetleri amerika ile ilgili. Bizim araçlarımız ile bazı durumlarda uyuşup bazı durumlarda farklılık gösterebilir.
1999 model 323 BJ kasalar için 3 adet geri çağırma var. 91 tane de müşteri şikayeti var.

1-) Sabersport marka yan sanayi stop lambalarında kedigözünün olmamasından dolayı amerikan bilmemne güvenlik standardına uymuyormuş. Araç ile alakalı değil.
2-) Bu da aynı konu ile ilgili. PRO-A markalı sinyal, far vb ürünlerde aynı standarda uymuyormuş.
3-) Bu aracın teybi ile alakalı. Belli bağlantı noktaları kısa devre edilirse aracın sağ arka hoparlörü aşırı ısınıp yangın çıkarabilirmiş.

http://www.protegefaq.net/tsb/

Bu sitede de bültenler var.

Son düzenleme:

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Rx8 sahiplerinin servisle iletişime geçmesinde fayda var.

Toplam ; 48bin kusur araç için iyileştirme yapılacak.

Sorun:Yakıt pompasının ve yakıt hatlarının sızdırmazlık halkaları egzozun ısı gelişimine karşı iyi korunmamaktadır. Sonuç olarak, sızdırma veya çatlama olabilir.

Son düzenleme:

Üst Alt