Aracınıza Jant/Yay Uygulaması Yapmak ister misiniz? (ANKET)

Aracınıza Jant/Yay Uygulaması Yapmak İster misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    57

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Evet, kimler aracını sürüngen yapma hevesinde, kimlerin aracı sürüngen... Ya da; benim işim olmaz sürünmekle çok şükür halim vaktim yerinde diyen kimler var... :D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Sürüngen olmayı hiç sevmem ama çok leylek gibi durmayı da sevmem, ikisinin ortasını bulmak için maddi durumum el verirse bir çalışma yapma düşüncem var

hus3yn

Katılımcı
benmkine sürüngen denmez eşim bile rahatlıkla kullanıyor :D her aracıma yay uygulaması muhakkak yapmışımdır abartmamak kaydı ile ama ilk sırada müzik sistemi gelir benm için müzik candır :D ...

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Bende pek sevmem bana göre gereksiz geliyor yapan arkadaşlara da saygım var yanlış anlaşılmasın. çok abartılı olmayacak şekilde müzik sistemini severim

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Bu birazda kullanıcağın jant ebatlarıyla alakalı haddinden büyük jant lastik taktığında arabayı leylek gibi göstermesin diye süspansiyonla pozitif ölçülerde oynanabilir sürüngenliğe gelince TR koşullarında sürüngenlik zor yol şartlarımız belli ipin ucunu kaçırmadan yapmalı her değişikliği...

naziii

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
17' jant,3,5' yay . yay konusunda emin değilim hala daha :D 18' jant takmayı çok isterdim ama aracın motoruna ve iskeletine zarar vermek istemiyorum yormak istemiyorum.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

17' jant,3,5' yay . yay konusunda emin değilim hala daha :D 18' jant takmayı çok isterdim ama aracın motoruna ve iskeletine zarar vermek istemiyorum yormak istemiyorum.

Bizim kasalar için en ideali 17" 3,5 cm yay ,fazlası daha gösterişli fakat takoz gibi bir araca sahip oluruz zaten yeteri kadar sert bir araba

Tapatalk

Eralp35

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626
Ben bundan 2 önceki aracıma jant ve ayarlı yay (coil springs) uygulaması yapmıstım . Normal yay'a göre yani normal yay dediğim aracımız için firmaların hazırladığı ( H&R - Eibach ) gibi yaylara göre biraz daha sert oluyo hatta resim olarak :

bu yaylarla :

Aracım bu hale gelmişti görüntü olarak mükemmel oluyor hemde on ve arka tarafı istediğiniz gibi ayarlayabiliosunuz :

Ama tabiiki işin profesyoneli babası başkanı artık ne derseniz diyin sonu coilover setler oluyo :D Bunlar hem sertlik yumusaklık hemde yükseklik ayarlı yani söyle söyliyim bu coilover setleri takanlar istediği viraja istediği süratle girsin yol cizgisinden ayrılmaz manisa sabuncubelini 90 la tırmanan abilerimi biliyorum ve büyük bir detay daha bu kadar seye ragmen orjinalden daha yumusak bir sisteminiz oluyo konfordan sıfır ödün veriyorsunuz :

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kırmızı Accord seninmiydi Eralp??

O dönemde bu aracın satılık ilanına az bakmamıştım, piyasasından fiyatı yüksekti diye hatırlıyorum...

Mazda 626 almadan önce epeyce bu kasa Accord bakmıştım... Nasip değilmiş.

Eralp35

Sessiz
Araç Markası
Mazda 626
Kırmızı Accord seninmiydi Eralp??

O dönemde bu aracın satılık ilanına az bakmamıştım, piyasasından fiyatı yüksekti diye hatırlıyorum...

Mazda 626 almadan önce epeyce bu kasa Accord bakmıştım... Nasip değilmiş.

Aynen abi benimdi :) cok para harcadım bu arabaya arka stoplardan, göstergelerden , coil springs takımından TR'de bi accord'da daha yoktu amerikadan geldi USDM stop diye gecer , tokico amortisor takımı vardı cok ugrastım cok emek harcadım ama hakkını verdi satıldıktan sonra ağlicaktım valla :) O ilanı oyle yuksek bilerek koydum en temizi 12,500 ediyodu o zamanlar ben 15,500 koydum 14,750 yede Manisa Soma'ya satmıstım :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Aynen abi benimdi :) cok para harcadım bu arabaya arka stoplardan, göstergelerden , coil springs takımından TR'de bi accord'da daha yoktu amerikadan geldi USDM stop diye gecer , tokico amortisor takımı vardı cok ugrastım cok emek harcadım ama hakkını verdi satıldıktan sonra ağlicaktım valla :) O ilanı oyle yuksek bilerek koydum en temizi 12,500 ediyodu o zamanlar ben 15,500 koydum 14,750 yede Manisa Soma'ya satmıstım :)

Vay be... Accord bak, nasip olmasın ama hasta olduğun Accord sahibi ile Mazda forumunda karşılaş... :D

Hayat ne garip, kuşlar vapurlar falan... Fiuvv

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ya coilover diye diye beni gıdıklıyorsunuz, bir [member=4]kadir[/member] var sanıyordum, [member=468]Dexter[/member] derken şimdi de sen ;D

Üst Alt