Aracımın Fotoğrafları

Araç Markası
2016-Mazda CX-3
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyazı
Kazasız belasız inşallah. Babamda vardı bu araç 10 sene kahrımızı çekmişti. Son 3 sene bakım yaptırmadan kullandık bana mısın demedi.

Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Maşallah. Kazasız belasız binmenizi temenni ederim. Sanırım Şahin'den geçmiştiniz. İyi ki geçmişim diyorsunuzdur muhtemelen. :D

Araç Markası
91 Mazda 323 BG
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
İyi ki de bu mazdayı almış ve bu foruma katılmışım. İyi ki de sizin gibi gönülden sevdalı insanlar tanımışım.
uzun zamandır aradığım ustayı buldum. Allah Nazarlardan Korusun :D
Süleyman Hocamın sayesinde ( kendisine de buradan teşekkür ederim.) gerçekten usta olan bir esnafa aracımı gözüm kapalı emanet edebilecek durumdayım. İsmet ustaya da buradan Çok teşekkür ederim. 4 tane bijon söküp takan, tekeri çıkarıp sağa sola bakıp arızayı dahi bulamadan 50 tl isterken yüzü kızarmayan, yaptım arızayı deyip hiç bişey yapmayan, usta bu olmamış dediğinde olur bu kadar olur ancak diyen, kendi paranla malınla keriz yerine koyan, sen anlamazsın bu iş böyle olur diyen ve bi haltı beceremeyen ustalardan sonra İSMET USTAYI bulmuş olmak benim için çok değerli. Tekrardan Tüm mazdagaraj ailesine ve Süleyman Hocama, İsmet Ustama Teşekkür ederim. İyi ki Varsınız...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
İyi ki de bu mazdayı almış ve bu foruma katılmışım. İyi ki de sizin gibi gönülden sevdalı insanlar tanımışım.
Süleyman Hocamın sayesinde ( kendisine de buradan teşekkür ederim.) gerçekten usta olan bir esnafa aracımı gözüm kapalı emanet edebilecek durumdayım. İsmet ustaya da buradan Çok teşekkür ederim. 4 tane bijon söküp takan, tekeri çıkarıp sağa sola bakıp arızayı dahi bulamadan 50 tl isterken yüzü kızarmayan, yaptım arızayı deyip hiç bişey yapmayan, usta bu olmamış dediğinde olur bu kadar olur ancak diyen, kendi paranla malınla keriz yerine koyan, sen anlamazsın bu iş böyle olur diyen ve bi haltı beceremeyen ustalardan sonra İSMET USTAYI bulmuş olmak benim için çok değerli. Tekrardan Tüm mazdagaraj ailesine ve Süleyman Hocama, İsmet Ustama Teşekkür ederim. İyi ki Varsınız...
Sorunun çözülmüş olmasına ve memnun kalmana sevindim, ben de teşekkür ederim @süleyman46 ya ve İsmet Usta ya

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV

Aklına geldikçe; sebep olanlara hayır duasında bulunursan eğer, bizler amacımıza ulaşmanın hazzına vararak, manevi karşılığını almış oluruz... :)

Araç Markası
91 Mazda 323 BG
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
Yılın İlk karı ile 426.200 km de çok da güzel tanıştık.
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]

Markasını vermek istemediğim diğer bir araçla çıktığımız yol da Mazda diyerek ne kadar doğru bir iş yaptığımızı anlamış oldum. antifriz olmadığı halde daha 2. marşı bastığımı hatırlamadığım 'guzu' diğer japon gibi o soğukta dahi teklemedi.
Araç : 1991 model 323 sedan
km: 426200
fiyat: paha biçilemez...
saygılar....

Üst Alt